10.04.2012
 У Кременчуці завершується опалювальний сезон. Міський голова Олег Бабаєв підписав відповідне розпорядження – повідомила прес-служба міськвиконкому. Отже, 11 квітня, подача теплоносія на потреби опаленя буде припинена усім споживачам, окрім дитячих і лікувальних установ. У цих же закладах теплоносій буде відключений з 15 квітня. У будинки з індивідуальним газовим опалюванням, теплоносій припинять подавати 30 квітня.

10.04.2012
 У Кременчуці з 1 червня по 31 серпня батькам дітей, які відвідують дитячі садочки, доведеться платити більше на 10 %. Таке рішення прийняв міськвиконком. Батьківська плата буде склададти більше 100 гривень в місяць. У міському відділі освіти пояснили, що літній період у дитсадочках вважається оздоровчим періодом — дітям готують поліпшене харчування. Тому й плата буде вищою. Нагадаємо, батьки оплачують 50 % вартості харчування – іншу половину суми оплачує міський бюджет.

10.04.2012
 В Кременчуці відбудеться театральне свято. Кременчуцький Троїцький театр разом з німецьким театром BAAlnovo готують захід на 14 квітня. Свято відбуватиметься у Міському палаці культури у рамках міжнародного проекту «FluxArt». А кременчужани разом із німцями покажуть результат спільної річної роботи. Як повідомили представники проекту, художнім центром дійства виступатимуть річки Дніпро та Рейн, які, за творчим задумом режисерів, уособлюють українців та німців, і в результаті мають злитися в спільну ріку культури і мистецтва. Увесь проект має за мету підвищити обізнаність про творчі цінності на території ЄС та в Україні шляхом використання інноваційного художнього вираження, обміну досвідом між творчими людьми.

rss