10.04.2013
 Кременчуцький міський молокозавод, що входить до групи компаній «Данон-Україна», не планує поновлювати виробництво морозива. Про це на брифінгу журналістам повідомив и.о.генерального директора заводу Руслан Вдовенко. За його словами, кременчуцьке підприємство компанії «Данон» спеціалізується на випуску свіжих кисломолочних продуктів і планує проводити модернізацію підприємства, щоб до 2015 року збільшити асортимент продукції до 60 видів. - Проте морозиво, як було колись, робити не будуть - відзначив Вдовенко. Нагадаємо, раніше завод робив більше 30 найменувань морозива.

10.04.2013
 ПАТ «Кредмаш» безплатно передає стадіон по Гагаріна, 26-А на баланс міста. Відповідний проект рішення запропонують затвердити депутатам міської ради на сесії 23 квітня. У цьому ж проекті рішення сказано, що після прийняття до комунальної власності міста будівлі і спорудження стадіону передають на баланс комунальної установи Міський футбольний клуб «Кремінь». Інженерні мережі у свою чергу передадуть КП «Благоустрій Кременчука» і КП «Кременчукводоканал». Нагадаємо, раніше міський голова Кременчука Олег Бабаєв говорив про те, щоб купити стадіон у «Кредмаша» за порівняно невелику суму — 140-160 тисяч гривень. У планах міського голови — почати реконструкцію стадіону в 2014 році.

10.04.2013
 На кременчуцькому авторинку продали Mercedes - Benz Vito без відома хазяїна. Як повідомляють в прес-службі міського управління міліції, до них звернувся 24-річний мешканець Київської області і заявив, що його машину 1997 року випуску продали в Кременчуці без його згоди. Як встановили правоохоронці, автомобіль продав 29-річний кременчужанин. Виявилось, що молоді люди уклали договір - старший брав у молодшого машину в оренду і зобов'язався до 11 березня виплатити 30 тисяч гривень. Замість цього він продав Mercedes за 34 тисячі гривень. Розпочато карне впрвадження за шахрайство.

rss