10.05.2011
 Відпочинок дитини в заміському таборі в Кременчуці обійдеться щонайменше в 2 тисячі. Практично як і торік. Уже із 1 червня починається літній оздоровчий період. Першим діточок якзавжди прийме табір Укртатнафти «Сонячний». Там путівки найдорожчі – 2 тис. 310 грн. У комунальних таборах «Зоряний» і «Супутник» відпочинок обійдеться в 2100 грн., в ніших таборах – від 1 тис.700 і до 2 з лишком тисяч. Загалом за містом працюватимуть 6 таборів. У самому місті, як і раніше, будуть відкриті пришкільні табори відпочинку. Їх буде 27.

10.05.2011
 Після травневих свят школярів чекають важливі контрольні. Про це повідомив начальник міського управління освіти Геннадій Москалик. За його словами, контрольні призначило Міністерство освіти. Вони будуть проведені в тестовому режимі, але не мають нічого спільного з іспитами. Міністерські контрольні складатимуть учні 5-8 класів, починаючи з 11 травня. Старшокласники ж навчатимуться до 18 травня, далі їх чекають державні іспити і тестування. Останній дзвоник у кременчуцьких школах пролунає 27 травня.

10.05.2011
 Понад 70 кременчуцьких підприємств не бажають платити за землю за новими тарифами. Відповідного листа з переліком підприємств-відмовників надіслала до міської адміністрації Кременчуцька податкова інспекція. Перший заступник міського голови Андрій Погребний висловив певне здивування, коли роздивився цей список. Мовляв, у ньому цілком прибуткові підприємства і ледь не всі філії банків. В земельному відділі кажуть: проблема відома. Керівники підприємств аргументують відмову платати за землю за новою оцінкою тим, що договір оренди землі у них укладений раніше і він виконується. Начальник земельного відділу Тетяна Дворова порадила їм уважніше прочитати договір, в одному з пунктів якого зазначено, що документ має бути переглянути у разі зміни грошової оцінки землі. Як заявив Андрій Погребний, міська влада має намір подати в суд на керівників підприємств-відмовників.

10.05.2011
 Черговий і нажаль трагічний випадок стався цими вихідними на Крюківському мосту. 7 травня ввечері із мостового переходу стрибнув чоловік. За одними даними, людина впала у річку, на мілину, за іншими – на пісок пляжу. Але все одно, наслідки падіння виявилися фатальними – чоловік розбився на смерть. Йому було 39 років, повідомили в міському управлінні в6нутршініх справ. Родичі сказали, що чоловік і раніше неодноразово намагався звести рахунки з життям і перебував на обліку в психо-неврологічному диспансері.

rss