10.05.2012
 Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) ініціював блокування карток своїх клієнтів в Кременчуці з метою запобігання шахрайським операціям. Про це повідомляє banki.ua. 6 травня в Кременчуці були виявлені скіммери — пристрої для зчитування данних з платіжних карток. У зв'язку з цим того ж дня банк заблокував картки. Зараз ПУМБ проводить розслідування інциденту, а власники платіжних карток, які потенційно могли бути скопроментовані, найближчим часом отримають нові картки. Щоб зняти готівку власникам заблокованих карток радять звернутися у Центр обслуговування клієнтів банку. Кілька днів тому в ЗМІ звернулися працівники вагонобудівного заводу, у яких були заблоковані зарплатні картки, емітовані ПУМБом.

10.05.2012
 У Кременчуці парубок крав машини, щоб катати дівчат. Як повідомляють в прес-службі міського управління міліції, увагу співробітників ДАІ приветрнув «ВАЗ-2101» - автівка із відкритим капотом стояла вночі посеред вулиці, а водій копирсався у моторі. Втмі, побачивши міліціонерів він кинувся тікати, залишивши у покинутій «копійці» двох дівчат… Виявилось, що машина викрадена. Причому цієї ночі це був вже другий викрадений автомобіль, на якому 19-річний хлопець катав дівчат, одна із якпх виявиявилася його співмешканкою. Незабаром втікача-угонщика затримали міліціонери. Затриманий розповів, що звільнивсся із місць позбавлення волі у жовтні торік, де сидів за низку злочинів, у тому числі і за викрадення автомобілів. З моменту виходу він викрав вже 4 автомобілі. На усіх він катав свою співмешканку. Обирав виключно машини вітчизняного виробництва. Їздив до тих пір, поки у баку був бензин.

10.05.2012
 Кременчужани зібрали для хворих дітей понад 110 тис. грн. Як повідомила регіональний представник Всеукраїнського фонду «Серце до серця» у Кременчуці Світлана Пищита, остаточна сума, яку зібрав Кременчук в рамках акції цього року, стане відома після підведення її підсумків центральним штабом акції в Києві, у якій будуть враховані благодійні внески, внесені кременчужанам безпосередньо на рахунок Благодійного фонду «Серце до серця». Тоді ж, можливо, назвуть і найщедріших меценатів акції. Нагадаємо, З 16 квітня по 5 травня у Кременчуці проходила сьома Всеукраїнська благодійна акція «СЕРЦЕ ДО СЕРЦЯ», у якій наше місто бере участь вже вп’яте. Цього року кременчужани збирають кошти на придбання обладнання для лікування дітей, хворих на цукровий діабет.

rss