10.06.2011
 Керівники підприємств оплачують мобільний зв’язок і купують бензин замість того, що виплачувати зарплату свом працівникам. Про такі факти розповів прокурор Полтавської області Роман Андрєєв. За його словами, підприємства Полтавщини заборгували робітникам понад 24 млн грн, з них п’яту частину боргу допустили ті, що ведуть активну економічну діяльність. За словами Андрєєва, прокуратура порушила з півсотні кримінальних справ за порушення у сфері оплати праці, майже половина з них - через умисну невиплату зарплати.

10.06.2011
 Холери в Кременчуці немає. Про таке офіційно заявив журналістам головний санілікар міста Віктор Самойленко. За його словами, у зв’язку із випадками захворювання на холеру у Маріуполі, кременчуцька санстанція посилено перевіряє водойми в межах міста. В деяких пробах було виявлено холероподібний вібріон. Під мікроскопом він виглядає так само, як і хвороботворний холерний, але не викликає захворювання, - каже керівник кременчуцької СЕС. За його словами, навіть немає причин забороняти купання в Дніпрі, вода відповідає санітарним нормам. При цьому Самойленко додав, що побоюватися треба не холери, а звичайних кишкових інфекцій, які завжди активізуються влітку.

10.06.2011
 Нагірна частина Кременчука не отримає гарячої води із 11 червня. Тепер Кременчуцька ТЕЦ ВАТ «Полтаваобленерго» обіцяє поновити гаряче водопостачання у цьому районі вже із 20 червня. Про отримання відповідного листа із компанії повідомили у міськвиконкомі. У листі енергетики повідомляють, мовляв, не закупили ще матеріалів для ремонту теплотрас. Більш того, надати у міськвиконком гарантійний лист, про те, що гаряча вода буде поновлена у нагірній частині із 20 червня, у Кременчуцькій ТЕЦ відмовилися. Міський голова Олег Бабаєв, заявив журналістам, що звертатиметься із цього приводу до вищих інстанцій.

rss