10.06.2013
 В Кременчуці уже не вистачає коштів на наступний опалювальний сезон. Йдеться про чималу суму у 13,5 млн грн. Про це повідомляє видання telegraf.in.ua із посиланням на затупника міського голови із питань фінансів Тетяну Неїленко. За її словами, від імені міської влади вже направлені листи до вищестоящих інстанцій з проханням про відповідне фінансування. Неїленко також відзначила, що за минулий опалювальний період кременчуцькі бюджетні установи заборговували енергетикам 23 млн грн.

10.06.2013
 Молоді кременчужане тепер зможуть їздити волонтерами закордон. Днями кременчуцька громадська організація «Європейський клуб» отримала акредитацію для відправлення волонтерів з нашого міста в країни Європи і для прийому волонтерів-європейців в Кременчуці. Про це повідомила одна із представниць «Європейського клубу» Алена Глазкова. Тепер кременчужане можуть стати частиною «Європейської волонтерської служби» і на термін від 2-х місяців до 1 року поїхати в країни Європи в якості волонтерів. Стати волонтером за цією програмою може будь-яка людина у віці від 18 до 29 років, що добре володіє іноземною мовою і має закордонний паспорт.

10.06.2013
 Індонезійські школярі житимуть в кременчуцьких сім'ях. 15 учнів з Індонезії відвідають Кременчук у рамках Молодіжного фестивалю світу у вересні. Домовленість про це була досягнута між заступником міського голови із гуманітарних питань Віктором Калашником і представниками посольства Індонезії в Україні – повідомила прес-служба міськвиконкому. За словами представника посольства Індонезії в Україні, учні з Індонезії познайомляться з містом, візьмуть участь в Молодіжному фестивалі світу, Асамблеї юних дипломатів.

rss