10.07.2012
 У Кременчуці парубок обдурив одразу двох жінок і здав у найм їм чужу квартиру. Як повідомляють в прес-службі міського управління міліції, на початку липня до них звернулися дві жінки (39- 40- років) з однотипною заявою. Вони прочитали в газеті оголошення про здачу квартири, зателефонували, і молодий чоловік з приємним голосом розповів про умови винаймання помешкання. З кожною з жінок, парубок зустрівся особисто і узяв передоплату – 1 тис і 1, 2 грн. При цьому жінки віддали гроші навіть не заходивши в квартиру! Коли ж вони спрбували потрапити у найману ними квартиру, там вже було "зайнято"... Пані зрозуміли, що їх обдурили і звернулися в міліцію. Хитруна затримали. Виявилось, що сам він комсомольчанин і знімає житло в Кременчуці. Раніше вже був судимий за крадіжки і шахрайство. Гроші, виручені з довірливих жінок він пустив на оплату власного житла.

10.07.2012
 Кременчужанам пообіцяли дешеві автобуси. Міська влада обіцяє "жорстко" контролюватиме наявність на маршрутах автобусів, проїзд в яких коштує 1,5 гривень. Нагадаємо, із п’ятниці, 13-го липня, у Кременчуці дорожчає проїзд у маршрутках до 2, 5 грн.. Нині від перевізників у міському транспортному відділі вимагають наявність на маршрутах автобусів, що працюють у, так званому, звичайному режимі з тарифом за проїзд у 1, 5 грн. Зокрема. як заявив начальник міського відділу транспорту Владимир Кургаєв, передусім контролюватимуть Реївку, Петровку, 3-й Занасип і на маршрутах 15Б, 18 і 30. «Якщо не буде достатньої кількості таких автобусів, будемо розривати з перевізниками договори», - погарячкував пан Кургаєв. При цьому він попередив про дотримання перевізниками договірних умов та графіків руху.

10.07.2012
 Приватна школа «Ада» таки припиняє своє існування. Таке рішення прийняло керівництво цього приватного навчального закладу, з огляду на скрутну фінансову ситуацію. Навчальний заклад з серпня припинить свою діяльність. Разом із тим, у міськвиконкомі вже повідомили, що у приміщенні «Ади» буде розміщено комунальний дитсадок. Заступник міського голови Віктор Калашник повідомив, що відкриють заклад вже у жовтні. Планується, що там буде 6 груп, і всього дитсадок розрахований на 140 місць. Віце-мер також повідомив що за бажанням батьків дітей, які відвідували дитсадок при школі «Ада, забезпечать місцями в комунальному садочку. Старших дітей приймуть школи. Крім того міська влада пообіцяла працевлаштувати педагогів, що викладали у приватній школі. Нині ж засновники приватного навчального закладу пообіцяли продати майно приватної школи, щоб розрахуватися з вчителями.

10.07.2012
 В Кременчуці виступатиме Гайтана. Концерт співачки пройде 11 липня на площі Незалежності. Під час концерту Гайтана презентуватиме свій новий альбом «Viva, Европа!», який співачка випустила до літньої Олімпіади 2012 і «Євро2012». Як повідомляє офіційний сайт співачки, новий альбом не обійшовся без яскравих прем'єр. Для всіх слухачів Гайтана презентує абсолютно нову, запальну, літню пісню, а також дві ліричні композиції. Отже, щер зауважимо, концерт Гайтани відбудеться у кременчуці 11 липня на площі Незалежності. Починають о 19-тій годині.

rss