10.08.2011
 Кременчуцький хладокомбінат «Троянда», представляє загрозу для міста. На території підприємства зберігається більше 10 тонн аміаку, а хладокомбінат абсолютно ігнорує вимоги цивільної оборони. Про це заявив заступник міського голови Володимир Тараторін на засіданні комісії з техногенної безпеки. Навчання по лінії МНС показало, що підприємство «Троянда» не готове до ліквідації надзвичайних ситуацій, доповів у свою чергу начальник міського управління МНС Валентин Шафорост. Під час навчань підприємству поставили умовне завдання: ліквідацію витоку аміаку в компресорну. Проте виявилось, що на підприємстві немає ні протигазів для ліквідації аварії, ані хімкостюмів в достатній кількості. На виправлення порушень керівництву підприємства дали час до 29 серпня.

10.08.2011
 Кременчуцьких комунальників змусять "заривати" за собою ями. У міськраді розробляють регуляторний акт, яким буде чітко визначено порядок виконання аварійних робіт. Це стосується ситуацій, коли водоканалу, ТЕЦ або газовим службам доводиться в екстреному порядку розкопувати свої мережі. Зокрема, в проекті регуляторного акту пропонують встановити терміни для наведення ладу на місці після ремонтних розкопок. На закапування розритих ям службам хочуть відвести 3 дні, на відновлення благоустрою після робіт — 5 днів. Якщо ж при усуненні аварії довелося пошкодити асфальтове або бетонне покриття, службам, які проводили роботи, дадуть на відновлення два тижні. Корисний для Кременчука регуляторний акт буде винесений на обговорення громадскості найближчим часом, кажуть у міськвиконкомі.

10.08.2011
 В Кременчуці у парку Мира буде Алея Героїв. Відповідний проект був розроблений ще два роки тому, а цього року віднайшли фінансування на його реалізацію. Будівництво веде фірма «Хортиця», яка свого часу збудувала Музей військової техніки під відкритим небом. На Алеї Героїв буде встановлено стели 8-ми Героям соціалістичної праці, які працювали на підприємствах нашого міста, та двічі Герою Радянського Союзу, льотчику-космонавту Олексію Леонову, який навчався у Кременчуцькому льотному коледжі. Алея Героїв розміститься напроти входу до Музею військової техніки, і буде мати виходи до Гонгу Мира та до центральної алеї парку. Як заявив директор парку В’ячеслав Мельник, будівництво має завершитися до дня міста - 29 вересня.

10.08.2011
 У Кременчуці затриманий грабіжник із стажем. Співробітники карного розшуку затримали 34-річного кременчужанина, який причетний до здійснення цілої низки грабежів. За даними прес-офіцера міської міліції Тетяни Романчук, його провина вже доведена в двох епізодах. Перший випадок стався 27 липня. Тоді жертвою грабіжника став 34-річний кременчужанин. Він близько 8.00 вийшов з під'їзду, і, пройшовши декілька метрів, попросив у незнайомця підкурити. Той у відповідь ударив чоловіка в живіт, вирвав у нього мобільний телефон разом з кишенею і втік. Іншу крадіжку затриманий здійснив за тиждень - 3 серпня на зупинці громадського транспорту «вул. Гвардейска» близько 2 годин ночі. Грабіжник підійшов до молодого чоловіка. Який стояв біля кіоску і, штовхнувши його, відібрав мобільний телефон і гаманець з кредитною карткою. Пізніше чоловік зняв з вкраденої картки 1900 гривен.

rss