10.08.2012
 Хоспісу у Кременчуці цього року не буде. Міський голова Олег Бабаєв поділився із журналістами «нездійсненими мріями». Крім хоспісу, який планувалося розмістити при другій міській лікарні, відкладається програма «Сучасний двір», щодо поліпшення дворів і будівництво нової тролейбусної лінії по вул. Красіна до заводу Ампер. На раніше анонсовані проекти не вдалося знайти коштів, ані в міській скарбниці, ані в обласному чи державному бюджетах. Мер обіцяє, що ці проекти будуть першочерговими на фінансування у наступному році.

10.08.2012
 Тим часом, Полтавська облдержадміністрація надрукує про себе книги за бюджетні кошти. Головне управління інформаційної і внутрішньої політики Полтавської облдержадміністрації 1 серпня уклало угоди на видання книг на суму 274 тисячі гривень. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель», пише «Телекритика» з посиланням на видання «Наші гроші». Зокрема, приватному підприємству «Артполіграфсервіс» замовлено видати 500 екземплярів «Альманаха шани і визнання Полтавщини. 100 видатних особистостей Полтавщини минулих століть» по 348 гривень за екземпляр. Ще одне підприємство - ТОВ «АСМІ» - повинно надрукувати 400 екземплярів видання під назвою «Полтавщина: влада на історичних паралелях» по 250 гривень за екземпляр.

10.08.2012
 Кременчуцькі теплопостачальники б’ють на сполох. Значно впав рівень розрахунків населення. Ситуацію називають «критичною», бо на сьогодні, кременчужани заборгували КП «Теплоенерго» майже 9 млн.грн.. Про це йдеться в повідомленні адміністрації підприємства. У «Тепллоенерго» твердять, що такий рівень оплати впливає на можливості підприємства. Зокрема — на закупівлю газу, який використовується для підігріву теплоносія в осінньо-зимовий період, та відповідно - на ліміти, які надаються місцевим теплопостачальникам для обігріву житла городян та підігріву води. Наразі “Теплоенерго” має борг за газ на суму майже 24и млн грн. Однак, продовжує забезпечувати райони цілодобово гарячою водою, а в холодний період — теплом. Керівництво підприємства звертається до споживачів, які мають борги, поцікавитися станом своїх розрахунків та здійснити оплату. В іншому випадку - критична ситуація може негативно вплинути на графік подачі гарячої води тепла в оселі.

10.08.2012
 У Кременчуці утеплять п'ять будинків панельного типу. Це ті будинки, звідки надходила найбільша кількість скарг від мешканців на промерзання стін і низьку температуру в квартирах в зимовий період. За інформацію прес-служби міськвиконкому, цього року за кошти міського бюджету заплановано утеплити будинки : вул. Чкалова, 1-Б, пров Героїв Бреста, 51, вул. Миру, 13, вул. 50 років СРСР 17-А і 29. На сьогодні виконано понад половину від загального обсягу робіт – запевнили у міському управлінні житлово-комунального господарства..

rss