10.10.2011
 У Кременчуці створять спеціальну дорожню службу. Це ініціатива міського голови Олега Бабаєва, - повідомляє прес-служба міськвиконкому. А потрібна окрема установа для того, щоб оперативно вирішувати проблеми, які виникають на автомобільних дорогах міста. Як-то ліквідовувати провали асфальту на дорогах, замінювати люки, ремонтуватизіпсовані дорожні знаки та інше, - йдеться у офіційному повідомленні. За словами мера, цю службу буде створено при дорожньому ремонтно-будівельному управлінні. Там постійно, навіть у вихідні, працюватиме диспетчер, який прийматиме звернення і у разі необхідності направлятиме на усунення проблеми спеціальну бригаду, оснащену за останнім словом техніки. Минулої п’ятниці міськвиконком виділив 260 тис. грн. вантажопасажирських автомашин «Газель» з метою створення дорожньої служби.

10.10.2011
 В Кременчуці на Раківці п'яна бійка завершилася стрільбою з пістолета: троє в лікарні. Як повідомляють в прес-службі Кременчуцького міського управління міліції, 8 жовтня біля одного з питущих закладів на вул. Набережна Лейтенанта Дніпрова посварилися троє кременчужан віком від 24 до 33 років. У міліції говорять, що всі були п'яні і про суть конфлікту на даний момент, кажуть, що не пам'ятають. Сварка переросла у бійку, в якій один з учасників вихопив наявний у нього травматичний пістолет для відстрілу гумових куль і почав стріляти у своїх кривдників. До речі, стрілець має дозвіл на носіння цієї зброї. В результаті усіх трьох «швидка» відвезла в лікарню. У стрільця струс головного мозку, закрита черепно-мозкова травма, синці на голові, у інших - травми від потрапляння куль. На даний момент стан усіх потерпілих у бійці нормальний. Поки ніхто з них не заявляв в міліцію.

10.10.2011
 Начальник Кременчуцького Держкомзему Віталій Надоша повідомив, що Кабмін видав розпорядження про реорганізацію установи, в результаті чого кременчуцький Держкомзем буде об'єднано із Держкомземом Кременчуцького району. У зв'язку з цим керівник кременчуцькому Держкомзему Віталій Надоша звертається до мешканців міста із проханням забрати виготовлені державні акти. Є такі держакти, що виготовлені ще 2003 року і їх досі не забрали. Після реорганізації кременчуцької установи, їх буде втрачено і поновити буде вже неможливо, - стверджує Віталій Надоша. До речі, два тижні тому різко підвищилася ціна на оформлення земельного акту із 5-ти грн до 140. У Держкомземі кажуть, що це рішення Кабміну і пов’язано зі зміною порядку оформлення держактів на землю.

10.10.2011
 Вже чотирьох кременчужан покусали тварини із приватного зоопарку, що розташований у селі Озера, на Кіровоградщині. Дві останні жертви постраждали від покусів мавпи і коня. Про це повідомив заступник головного санлікаря міста Сергій Кузьменко. Він зазначив, що зоопарк працює легально і всі документи на утримання тварин там є. А ось прикрі випадки із покусами трапляються через необережне поводження відвідувачів із тваринами. Справа в тому, що утримувачі приватного зоопарку створили всі умови, для більш тісного спілкування як з дикими, так зі свійськими тваринами: їх можна погладити і навіть погодувати. Така доступність і зіграла із відвідувачами «злий жарт». СЕС закликає всіх, хто планує поїхати до зоопарку, дотримуватися правил безпеки. Особливо батьків, які повинні слідкувати за дітьми.

rss