10.10.2012
 Наступний 2013 -й може стати «роком доріг» у Кременчуці. Принаймні, цього хоче міський голова Олег Бабаєв, про що він і заявив журналістам. За словами мера, одним із пріоритетних «дорожних» завдань стане капітальний ремонт центральної кременчуцької вулиці Леніна, яка стане у вихідні пішоходною, та розширення вулиці Пролетарської. В планах влади подальший ремонт проспекту 50 років Жовтня і вулиці 60-річчя Жовтня. Зокрема, проспект 50-річчя Жовтня на Молодіжному планують відремонтувати за кошти, які перераховує в інфраструктуру міста ПАО «Укртатнафта». Що стосується грошей на ремонт Леніна ті Пролетарської, то мер сподівається, що окрім грошей міського бюджету, вдасться залучити і державне фінансування. Крім того, мсіький голова додав, що взагалі хотів би, щоб у найближчі роки були приведені у порядок, вулиці Московська, Київська і Полтавський проспект.

10.10.2012
 У Кременчуці хура врізалася в маршрутку, внаслідок чого постраждала 41-річна пасажирка. Як повідомляють в міському відділі ДАІ, ДТП сталося 10 жовтня, близько 5.50, на шляхопроводі між Пивзаводом і вул. Московською. Іногородній водій керуючі автомобілем «МАЗ» з напівпричепом, порушив правила: почав перелаштовуватися з правого ряду в лівий, щоб повернути з шляхопроводу на вул. Московську. В результаті він, як висловлюються автомобілісти «притер» легковий автомобіль Daewoo і маршрутний мікроавтобус «Рута». Від удару в автобусі розбилися вікна, і скло полетіло в салон. В результаті ДТП в Третю міську лікарню була госпіталізована 41-річна пасажирка - у жінки закрита черепномозкова травма, забиття грудного відділу хребта, правого стегна, скальпована рана чола, рвана рана щоки. Розслідування ДТП триває.

10.10.2012
 З Крюківського мосту міліція зняла п'яного чоловіка, що стояв на парапеті з пляшкою пива. Якби не перехожі, то цілком могла статися трагедія.Про події, що мали місце у неділю 7-го жовтня повідомили у міському управлінні внутрішніх справ. Як повідомила прес-офіцер кременчуцької міліції Лариса Майоршина, близько 13.00, на телефон «102» надійшло близько десятка повідомлень про те, що на мосту стоїть чоловік, який, швидше за все, хоче стрибнути у воду. На місце події виїхала опергрупа Крюківського райвідділу міліції - на мосту вони побачили очевино нетверезого чоловіка, який стояв на парапеті, тримаючи в одній руці пляшку пива. «Еквілібриста» вдалося зняти з парапету. Ним виявився 42-річний кременчужанин у стані алкогольно сп’яніння. Він відмовився від жоних пояснент свого вчинку.

10.10.2012
 Виявляється у Полтавській області проживають найтовстіщі українці. 53% жителів України страждають від надмірної ваги, при цьому у кожного п'ятого - ожиріння. Статистика показує, що наші співгромадяни продовжують набирати вагу. Лікарі назвали регіони, в яких живуть найтовщі українці, повідомляє Likar.info. Виявилося, що найбільше людей з надмірною вагою проживає в Полтавській і Донецькій областях. У Херсонській області «показники огрядності» також перевищують середні по країні. Найменше гладких людей живе у західних областях України та в Криму. Крим визнаний "найстрункішим" регіоном країни - тут «всього» без малого 50% товстунів, з яких у 12,7% - ожиріння. А ось скільки саме товстунів на Полтавщині, нажаль, не уточнюється.

rss