10.11.2011
 На початку наступного року «допитає» городян. Основне запитання у дослідженні громадскьої думки стосуватиметься звісно, роботи правоохоронців. Власне соцопитування є одним із пунктів цілої програми роботи, яку кременчуцьке міське управління міліції планує презентувати місту ближче до свого професійного свята, що відзначатиметься 20 грудня. Тим часом, кременчуцьке міське управління міліції можуть реорганізувати. Очильник кременчуцької міліції Сергій Зюбаненко також обережно натякнув під час прес-конференції із журналістами, що незабаром штат правоохоронців може скоротитися, значно поменшає керівництва. Власне, структуру від Міністрества ще не встигли отримати, тому і нюанси «оптимізації» невідомі. Так само невідомо, куди підуть працевлаштовуватися звільнені міліціонери і за який кошт годуватимуть власні родини.

10.11.2011
 На Полтавщині призупинили проведення сільгоспярмарків. Все через африканську чуму свиней. Тимчасову заборону щодо відкриття виставок та ярмарків, де, зазвичай продають м’ясо тварин, запровадило Головне управління ветеринарної медицини в Полтавській області. Начальник управління Сергій Аранчій наголосив, що цей профілактичний крок – вимушений: зовсім поряд кордонів України вирує епідемія серед свиней. Зокрема, окрім виявлених два тижня тому випадків африканської чуми серед свиней у Курській і Воронезьській областях, інфекція впритул підібралася до Білгорода, який межує з Харковом. Чиновники наголошують: хвороба не є небезпечною для людини, однак, може завдати непоправної шкоди економіці.

10.11.2011
 У Кременчуці пройде свято батьківства. На святі планують влаштувати розваги для родин, а також майстер–класи для нинішніх і майбутніх батьків. Все відбуватиметься в рамках ІІІ Всеукраїнського фестивалю свідомого батьківства цієї суботи - 12 листопада. На свято запрошують молодь, родини з дітьми від народження до 10 років, вагітних жінок, годуючих матусь. Захід буде проводитися у будинку дитячої та юнацької творчості, за адресою Квартальна 14, цієї суботи з 11 до 17–ої години. Всім гостям обіцяють подарунки

rss