11.02.2013
 У Кременчуці з вікна випала дитина і залишилася живою. Надзвичайна подія сталася 9 лютого у другій половині дня. Про таке у міське управління МНС повідомив черговий лікар міської дитячої лікарні. За цими даними 4-річний хлопчик випав з вікна 5-го поверху. Дитина перебуває у травмотологічному відділенні з діагнозом: закрита черепномозкова травма, струс головного мозку, перелом середньої фаланги 5-го пальця правої кисті. Стан здоров'я хлопчика – середньої тяжкості. Його життю майже нічого не загрожує. За попередніми даними, дитина була вдома на самоті, коли все сталося.

11.02.2013
 На Полтавщині вкотре домовилися не підвищувати ціни на соціальні сорти хліба. Був підписаний меморандум щодо забезпечення в області стабільної ціни на хліб простої рецептури. Про це повідомила начальник міського управління торгівлі Людмила Жорняк. За її словами, ця домовленість є додатковою, оскільки півроку тому в області вже підписували базовий Меморандум влади з виробниками хліба про стабільну ціну. Додатковий документ не лише розширить круг учасників, а й залишиться відкритим. До нього можуть долучатися інші виробники і торгові заклади. Від Кременчука не підвищувати ціну на соціальних хліб вже принципово погодилися 6 керівників великих торгових мереж і Кременчуцький хлібокомбінат.

11.02.2013
 У Полтаві нарешті зловили рудого собаку, який за кілька днів покусав 47 людини. З них 11-ро дітей. Після того, як пса приспали, тварину забрали в клініку на карантин. Тепер проводитимуть експертизу і визначатимуть, скажена пес чи ні. За словами головного державного інспектора ветеринарної медицини Полтави, тварину упіймали на будівельному майданчику. Пса показали потерпілим, але їх думки розійшлися. Половина стверджують, що на них напала саме ця тварина. Інші ж упевнені, що це не той собака. Втім, ветеринари сподіваються, що зловили саме пса-терориста.

11.02.2013
 У Кременчуці виявили силу-силенну простроченого м’яса. У холодильній камері одного з ПП міста зберігалося близько 500 кілограм свинини та яловичини, а у іншій камері - правоохоронці виявили 148 ящиків заморожених м'ясотушок курей загальною вагою майже 3 тис кілограмів, які були прострочені вже на 7 місяців. На знахідку натрапили працівники ветеринарної міліції спільно із представниками відділу боротьби з економічною злочинністю під час перевірки одного із підприємств, яке надає в оренду холодильні камери. Приватні підприємці відмовились пояснювати, навіщо зберігали прострочену продукцію, тому не виключено, що дану продукцію в подальшому планували поставити у торгівельну мережу.

rss