11.03.2013
 Два кременчуцькі підприємства планують великі скорочення співробітників. На двох кременчуцьких підприємствах – Крюківському вагонобудівному заводі і у фірмі «Лукас» можливі великі скорочення співробітників. За інформацією Кременчуцького міжрайонного центру зайнятості, вагонзавод подав інформацію про скорочення 100 співробітників протягом березня і квітня, а фірма «Лукас» - 60 у березні. Згідно із законом інформація про плановані скорочення подається в службу зайнятості за два місяці, але за фактом підприємство ще може відмовитися від своїх намірів, - повідомили у центрі зайнятості. В той же час, і зараз вагонзавод подає заявки на пошук кваліфікованих робітників (зварювальників, інструментальників), але вакансій стало менше.

11.03.2013
 Водночас, Кременчуцький стальзавод стоятиме до 1 квітня. Як повідомили в профспілці підприємства, підписаний відповідний наказ. Працівникам заводу обіцяють заплатити 2/3 від окладу, як передбачає трудове законодавство. Кременчуцький автоскладальний завод у березні працюватиме всього 7 днів. Про це сказано в повідомленні підприємства – пише telegraf.in.ua. За цими даними, відповідно до наказу по підприємству, робочими днями визначені тільки 21, 22, і з 25 по 29 березня.

11.03.2013
 Кременчуцьких підприємців запрошують у вівторок на нараду із міською владою. Як повідомили у міському управлінні з питань торгівлі та підприємництва, до спілкування запрошуються керівники підприємств торгівлі, ресторанного господарства, сфери послуг та ринків міста. Захід відбудеться - 12 березня у великій залі міськвиконкому, початок об 11-00. Основним темами наради будуть проведення двомісячника чистоти і порядку та впровадження електронної касової стрічки.

rss