11.04.2012
 Кременчуцьким ув'язненим передавали мобілки, заховані в сало. Як повідомляють в прес-службі обласного управління Пенітенціарної служби України, такої кількості «смакоти» в одній посилці, адресованій одному із засуджених, вони вже давно не бачили. Так, 6 квітня в посилці знайшли 6 мобільних телефонів із зарядними пристроями - вони були ретельно заховані в шматках... свіжого сала! У пакетах з кашею швидкого приготування заховали понад 3,5 кілограми дріжджів. У 2-літрових пакетах з соком містилися презервативи із спиртом (всього - 4 літри). Одначе сюрпризам так і не судилося потрапити до адресата.

11.04.2012
 В Кременчуці путівки в заміські оздоровчі табори цьогоріч коштуватимуть від 2300 до 2800 гривень. Втім, як повідомила начальник міського управління у справах сім'ї, дітей і молоді Ольга Усанова, точна ціна поки прораховується. А найдорожчі путівки традиційно у оздоровчому таборі Укртатнафти - «Сонячний» на 2 і 3 тур, в комунальних таборах - «Зоряному» і «Супутнику» - найдешевше. А ось у пришкільних таборах відпочинок дитини обійдеться батькам значно дешевше. Діти будуть харчуватися на суму 12-19 гривен в день. Таке рішення прийняв міськвиконком.

11.04.2012
 ВАТ “КВБЗ” відремонтує 9-ту школу та проведе ремонт 2-ї міської лікарні. Про такі наміри повідомив голова спостережної ради ВАТ “Крюківський вагонобудівний завод” Володимир Приходько. За попередніми планами, у школі буде замінено всі вікна, двері, відремонтовано дах й мережі опалення. Щодо лікарні, то завод має визначитися, який із двох, запропонованих владою, проектів підтримати. Перший – спорудження хоспісу на 25 ліжок. Другий - ремонт операційного блоку самої лікарні. Будівельні служби підприємства вже взялися за підрахунок вартості роботи”, - повідомив заступник міського голови Кременчука Віктор Калашник.

11.04.2012
 У Великодню ніч максимальна вартість проїзду в кременчуцьких маршрутках складе 4 грн. Така домовленість досягнута між міською владою і перевізниками. В той же час, тролейбуси спеціально з нагоди свята в рейс не вийдуть. Вони завершать свою роботу пізніше, ніж зазвичай - близько 23.00 і відновлять раніше звичайного — близько 4-ї ранку.

rss