11.04.2013
 До першотравневих свят з Кременчука пустять додатковий потяги. Як повідомляє telegraf.in.ua, для перевезення пасажирів в період першотравневих свят «Укрзалізниця» призначила додатковий регіональний потяг «Кременчук-Київ-Кременчук» з відправленням з нашого міста 30 квітня в 6-58 ранку і з прибуттям в столицю в 12-20. Назад в Кременчук потяг виїде в 18-25 і прибуде в 23-36. Зазвичай цей потяг по вівторках не курсує. Також напередодні Першотравня 27 і 29 квітня додатково призначається швидкісний потяг «Москва - Одеса», що проходить через Кременчук, і у зворотному напрямку «Одеса - Москва» - 28 і 30 квітня. В той же час, 3 і 5 травня швидкий поїзд «Москва - Одеса» скасований, також скасовані рейси у зворотному напрямі 4 і 6 травня.

11.04.2013
 У Кременчуці на Деївскому звалищі і майданчику по вулиці Пугачова до 18 травня можна безоплатно здавати вуличне сміття, повідомляє прес-служба міськвиконкому. Цю ініціативу у рамках двомісячника чистоти підтримало кременчуцьке комунальне автотранспортне підприємство 1628. Рішення про вивезення вуличного сміття прийняли на засіданні виконкому Кременчуцької міської ради 5 квітня. У документі сказано, що упродовж двомісячника чистоти (що триватиме до 18 травня) міські підприємства різної форми власності, бюджетні організації і установи, можуть безоплаиноо вивозити лише вуличне сміття. Із залишками побутових відходів змішувати його не можна.

11.04.2013
 У Кременчук направлять більше десяти сімейних лікарів. Про це повідомив начальник управління охорони здоров'я Кременчука Валерій Литвиненко. За його словами, тепер 90% випускників медичних вишів, які вчилися на бюджетній основі, за направленням працюватимуть лікарями загальної практики (сімейними лікарями). - Це жорстке рішення держави, - сказав Валерій Литвиненко. - Випуск «вузьких» фахівців мінімізують до 1-2 %. Кременчук забезпечить роботою молодих фахівців. Нагадаємо, штат сімейних лікарів у кременчуці укомплектований на 60 %, з них 30 % - пенсіонери.

rss