11.05.2011
 В Кременчуці невдаха-залицяльник ледь не спалив свою кохану. Пожежні повідомили в міліцію про пожежу в одному з приватних будинків нашого міста. В будинку згорів дах. Правоохоронці з’ясували, що будівля належить пенсіонерці, а винаймає її 20-річна двічина. Як виявилося, напередодні пожежі дівчина познайомилася із 21-річним хлопцем. Відпочивали разом ледь не цілий день. Хлопець виконував забаганки дівчини, купував спиртне і харчі. Але відмови у продовженні стосунків аж ніяк не очікував.

11.05.2011
 У Диканці на Полтавщині розквітнув бузковий гай. Традиційне свято під назвою «Пісні бузкового гаю» відбудеться цими вихідними 14 і 15 травня. У програмі заходу — пісенний фестиваль, ярмарок народних виробів. Серед молоді оберуть «Кращого співака Бузкового Гаю». Для любителів спорту буде орагнізовано товариські зустрічі з міні-футболу і волейболу. Працюватимуть дитячі атракціони, можна буде покататися на човнах і на конях. Але родзинка свята – це море квітучого і пахучого бузку. Диканський Бузковий Гай був закладений 190 років тому козацьким полковником Кочубеєм для хворої доньки. Інша назва гаю — Бузкова яма — виникла через те, що кущі бузку ростуть у великому кар’єрі глибиною 5 м. Створювали дивовижний гай чехи-садівники, спеціально запрошені для роботи в Кочубеєвому маєтку.

11.05.2011
 Міліція затримала телефонного терориста, який двічі повідомляв про вибухівку в полтавському клубі «Спліт». Повідомлення про мінування нічного клубу, нагадаю, надходили 5 та 14 лютого цього року. Двічі оперативникам доводилося евакуйовувати відвідувачів і персонал клубу. В жодному з випадків вибухівку знайдено не було. Але фальшивого мінера вирахували. З’ясувалося, що він телефонував з Норвегії. Правоохоронці через Інтерпол попросили депортувати мінера в Україну, що і було зроблено. Але 39-річний зловмисник, прибувши до Києва, зник. Переховувався він у різних областях, і днями його таки затримали в місті Козелець на Чернігівщині. Про причини, з яких він телефонував з фальшивим повідомленням, поки достеменно невідомо. Але, за інформацією керівництва клубу, затриманий неодноразово погрожував адміністрації по телефону, бо заборгував гроші за послуги закладу.

11.05.2011
 Кременчук – другий у списку міст Полтавщини із зарплатними боргами. В нашому місті працівникам загалом не виплатили 1 млн. 800 тис. грн. Втім, у порівнянні з Полтавою, ситуація виглядає не так катастрофічно. В обласному центрі борги із зарплати перевищили 12 мільйонів. Але, якщо в Полтаві левова частка боргів припадає на підприємства-банкрути, то в нашому місті вчасно не платять зарплату економічно активні підприємства. На третьому місці серед міст-боржників – Лубни, де робітникам не виплатили понад 1,5 млн. грн.

rss