11.05.2012
 Графік профілактичних ремонтів на Кременчуцькій ТЕЦ пі д загрозою зриву. Усе через відсутність матеріалів для заміни енергетичного устаткування. Про це стало відомо під час наради з підготовки до зими, що відбулася у міськвиконкомі. Як повідомив представник керівництва «Полтаваобленерго», причина така ж, як і торік: обласне керівництво компанії вчасно не виділило коштів. Енергетики говорять, що труби великого діаметру для ремонтів магістральних тепломереж є в наявності. До 28 травня завершать ремонт тепломереж в нагірній частині і почнуть ремонт у центрі: там замінять велику ділянку труби - від вулиці Свердлова. А ось з квартальними мережами (меншого діаметру) сутужно. Енергетикам доводиться латати труби, що вкрай не надійно.

11.05.2012
 Тим часом, через борги кременчужан можуть позбавити гарячої води. Про це попередив директор КП «Теплоенерго» Дмитро Питулько. На сьогодні борги комунального підприємства «Теплоенерго» за спожитий газ впродовж опалювального сезону сягають 27 млн. грн. З них понад 16 млн. грн. — це різниця в тарифах, на відшкодування якої підприємство подає розрахунки в Мінфін, але населення теж завинило немало — більше 10 млн. грн. Зараз тепломережі поетапно виводять в ремонт. Проте після його завершення на котельні «Теплоенерго», що обслуговує Крюків і Занасип можуть не отримати газ через великі борги, каже Дмитро Питулько і просить кременчужан своєчасно розраховуватися за опалення і гарячу воду.

11.05.2012
 У Кременчуці мешкають 14 мільйонерів, а в Кременчуцькому районі — 25. Про це повідомляють кременчуцькі податківці за результатами аналізу поданих декларацій про прибутки громадян. Кременчужани декларували переважно іноземні прибутки, прибутки від продажу нерухомого майна і спадок. Найбільша сума задекларованого доходу - більше 23,5 мільйонів гривен. Всього ж мільйонери задекларували майже 55 млн. грн. У податковій відзначили, що у сумі це 5 мільйонів податку на прибутки фізичних осіб. Гроші підуть до місцевого бюджету

11.05.2012
 До кременчуцького берега причалить «Літературний пароплав». На ньому до нас завітають широко відомі російські та українські письменники. Акція під назвою «Літературний пароплав» стартує у Києві 16 травня у рамках VIII Міжнародної книжкової виставки-ярмарку. Творче турне на пароплаві по Дніпру і Чорному морю збере разом українських і російських письменників, літературознавців, книговидавців, журналістів. Участь в акції планують взяти Віктор Шендерович, Ігор Іртєньєв, Марія Вайсман, Максим Амелин, Олександр Кабаков і інші. Українських літераторів представлятимуть Марія Матіос, Ірен Роздобудько, Лесь Подерв’янский, Борис Бурда, Сергій Жадан, Ірена Карпа.

rss