11.06.2013
 Кременчук визнаний населеним пунктом найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку. Наше місто стало переможцем в другій категорії населених пунктів, обігнавши таким чином чотири обласні і один районний центри. 7 червня в Мінірегіонбуді підвели підсумки відповідного щорічного Всеукраїнського конкурсу. Місто Кременчук посіло перше місце в другій категорії населених пунктів, обігнавши Вінницю, Миколаїв, Бердянськ, Івано-Франківськ та Львів. Поряд з такими містами, як Київ, Одеса, Севастополь наше місто визнане як краще місто України, в якому багато уваги приділяється саме благоустрою і порядку.

11.06.2013
 Кременчужанам заборгували понад млн. грн. зарплати. Зокрема, 1,2 млн грн. — заборгованість по зарплаті в Кременчуці. Про це повідомив заступник міського голови Віктор Калашник. Щоправда, за його словами, з початку року борг знизився на 200 тис грн. В той же час, фірма «Віктрейд» і надалі накопичує борг перед своїми працівниками. У зв'язку з цим рахунки підприємства заарештовані, а на керівника підприємства чекаж кримінальна відповідальність.

11.06.2013
 У Кременчуці почастішали нічні грабежи. Про це повідомили в прес-службі міськуправління міліції, посилаючись на дані офіційної статистики. За цими даними, за минулу добу в міліцію кременчужани повідомили про два подібних грабежа. У 2-ій ночі 41-річного кременчужанина по вулиці Київській пограбував невідомий. У потерпілого він забрав мобільний телефон і пакет з особистими речами. Також в міліцію звернувся ще один житель міста, якого пограбували вночі на Молодіжному по вулиці Героїв Сталінграду. У нього вкрадена особиста сумка, банківські картки і золоті речі. Милииция проводить пошук грабіжників.

11.06.2013
 З початку року в Кременчуці кількість скарг на порушення тиші вночі зросла до 20-ти (це практично на 50% більше). Про це повідомив перший заступник міського голови Андрій Погребний. За його словами, близько 70% скарг — це саме звернення кременчужан з приводу роботи кафе і ресторанів. Серед порушників віце-мер назвав кафе «Честер паб», «ресторан «Метрополь», кафе-бари «Сармат», «Околиця» та інші. Крім того, кременчужани скаржаться на порушення тиші вночі через роботу магазинів. Усі звернення громадян перевірені комісією, і як результат обмежена робота магазину «Продукти» по вул. Леніна, 31 і припинена діяльність магазину «Делікатес» по вул. 60 річчя Жовтня, 31, - сказав Погребний.

rss