11.07.2011
 У Міському саду реконструкція масштабніша. Там багато дерев є аварійними і потребують знесення. Є і такі, які можна кронувати, залишивши висоту від землі до 7-8 метрів. Окрему увагу обіцяють приділити тим деревам, які мають історичне значення. Наразі розробляється проект реконструкції Міського саду, який створюється за допомогою старих фотографій. Мер воліє відновити Міський сад в його історичному вигляді. Навіть ліхтарі будуть схожі на ті, що в парку стояли за часів Катерини Другої. У цьому році у Міському саду розчистять озеро. На це з екологічного фонду виділено 1 млн. грн.. Та встановлено частину огорожі, на ділянці, яка відокремить парк від приватного сектора та будівлі прокуратури. На окремих ділянках паркану будуть розміщені літери «МС», що означає Міський сад.

11.07.2011
 У сквері Жовтенвому дерева укріплюватимуть. Як повідомила прес-служба міськвиконкому, з інспекцією у цих двох парках побував міський голова Олег Бабаєв разом з начальником управління капітального будівництва Андрієм Луциком. Зокрема у Жовтенвому сквері, де наразі триває ремонт фонтану, злива викрила чимао проблем. Дерева у сквері потрібно укріплювати. Це довело і останнє падіння великої тополі на один з магазинів, розташованих навпроти скверу. Для укріплення дерев до скверу планується завезти чорнозем, буде також передбачено парапети, щоб наступними дощами грунт не вимивався.

11.07.2011
 Нова спецмашина розмічатиме дорогу в Кременчуці. Комунальне підприємство «Кременчуцьке шляхове ремонтно-будівельне управління» отримало нову маркувальну машину, яку було придбано за кошти міського бюджету. Якщо раніше у Кременчуці дорожня розмітка наносилась вручну, і подекуди якість її нанесення залишала бажати кращого, то тепер цей процес буде виконуватись за допомогою комп’ютерного обладнання. Ним оснащена маркувальна машина. «Для того, щоб оволодіти такою технікою, працівник ШРБУ проходив стажування на підприємстві-виробнику у Білорусі», - повідомив начальник житлово-комунального господарства міста Олександр Любенко. На разі маркувальна машина проходить випробування на автошляхах Кременчука, розпочато нанесення дорожньої розмітки на вулиці 40 – річчя ДАЇ.

11.07.2011
 Кременчуцьких маршрутників ретельно перевірять. Тепер на предмет того, чи є серед них водії, котрі раніше вживали наркотики. Про це повідомив сайт Телеграф з посиланням на начальника кременчуцької міліції Сергія Зюбаненка. Приводом для тотальних перевірок став останній випадок, що мав місце минулого тижня. Тоді в Кременчуці затримали водія маршрутки, який колов собі наркотик прямо у автобусі. Його побачили випадкові перехожі. Співробітники ДАІ затримали 28-річного водія у стані наркотичного сп’яніння посеред білого дня і вилучили шприц із залишками, як встановила експертиза, опію ацитильованого. За словами начальника міліції, перевірки маршрутників розпочнуться з 18 липня.

rss