11.08.2011
 Для кременчуцьких мисливців сезон полювання розпочнеться цієї суботи. Уряд підписав відповідне розпорядження 11 серпня. Втім, це не стосується південних і східних областей України бо там зберігається висока пожежна небезпека. І рішення про сезон полювання у тих районах ухвалюватиметься місцевими органами влади, після попереднього узгодження з МНС. Одначе свято для кременчуцьких мисливців все-таки розпочнеться 13 серпня о 16.00. З цієї миті сезон полювання на пернату дичину вважається офіційно відкритим. Нагадаємо, торік сезон полювання перенесли з 14 серпня на 4 вересня. Причиною була та сама пожежна небезпека.

11.08.2011
 Талановитих кременчужан із обмеженими можливостями запрошують взяти участь у виставці. Щоб привернути увагу громадськості до проблем людей з особливими потребами, на державному рівні організовано роботу з підготовки виставки художньо–прикладного мистецтва громадян з інвалідністю. Про таке повідомила начальник управління праці та соціального захисту населення Автозаводського району Кременчука Лідія Глоба. Усі бажаючі можуть зареєструватися для участі у виставці, звернувшись до управління соцзахисту за адресою вул.60 річчя Жовтня,66, кім.25, З датою виставки поки що не визначилися, вірогідно вона відбудеться восени. Заявки прийматимуться до кінця серпня.

11.08.2011
 У Кременчуці переглянуть правила благоустрою. З наступного тижня члени робочої групи з питань регуляторної політики почнуть розглядати проект регуляторного акту, який стосується правил благоустрою Кременчука. Зокрема, можуть змінитися правила розміщення автомобілів в дворах, правила розпивання спиртних напоїв, шумовий режим в місті. Як йдеться у проекті регуляторного акту, зміни викликані відповідними зімнами в українському законодавстві, створенням міського відділу контролю за станом благоустрою, та пов’язаним з цим перерозподілом повноважень між підрозділами виконавчого комітету міської ради та виконавчих комітетів районних рад.

rss