11.10.2011
 В Кременчуці із 12 жовтня розпочинається опалювальний сезон. Відповідне розпорядження підписав міський голова у зв'язку із зниженням температури зовнішнього повітря, - повідомляє прес-служба міськвиконкому. Теплоносій буде подаватися поступово відповідно до встановленого графіку, першими з 12 жовтня тепло отримають лікувальні заклади та дитячі садочки, а вже з 13 жовтня теплоносій почнуть подавати і до житлових будинків. Варто зазначити, що процес подачі теплоносія в оселі кременчужан триватиме протягом 5-7 днів

11.10.2011
 Осінні канікули у кременчуцьких школярів розпочнуться із 15-го жовтня і триватимуть два тижні. Саме таким чином планують зекономити на опаленні. Про це повідомила заступник начальника управління освіти, начальник відділу організаційної та фінансової роботи Світлана Михайленко. За її словами, міське управління освіти от мало рекомендованого листа із області, за яким рекомендується зробити осінні канікули двотижневими. В інших містах Полтавської області канікули триватимуть стільки ж», – пояснила Світлана Михайленко. Незвично тривалі осінні канікули допоможуть трохи заощадити на опаленні шкіл. Як повідомив начальник міського управління освіти Геннадій Москалик із 1 жвотня тариф на опалення для навчальних закладів зріс майже на 40 відсотків. У грошовому еквіваленті, це становить близько 2 млн грн.

11.10.2011
 Щоденний експрес «Кременчук-Харків» стане поїздом вихідного дня. Про таке повідомляє видання Телеграф із посиланням на газету «Вечірній Харків». Отже, до 7 листопада цей потяг ще курсуватиме щодня, а потім - з 12 листопада - тільки по суботах, неділях і понеділках. «Укрзалізниця пояснює зміни, недостатньою наповнюваністю в осінньо-зимовий період відміняє окрім низку пасажирських потягів і безпересадочних вагонів. Зокрема, зміни торкнуться і потяга «Кременук-Симферополь», який у із листопад взагалі не курсуватиме аж до новорічних свят. Нагадаємо, з 8 листопада через зменшення пасажиропотоку скасовані потяги «Кременчук-Львів» та «Харків -Кременчук-Херсон». Курсування потягу «Кременчук-Москва» поки продовжено.

11.10.2011
 У Миргороді 15-16 жовтня пройде перший український фестиваль свинини. Як повідомили журналістів організатори, у рамках заходу планують встановити рекорд з одночасного поїдання свинини - учасники повинні будуть за годину спробувати 70 відповідних страв. Однак, важливо не лише з'їсти, але і описати смак страви. А той, хто опише смак найбільшої кількості страв, отримає головний приз і поїде додому з поросям. Фіксувати досягнення буде українська книга рекордів», - сказано в повідомленні. Передбачається, що загалом на фестивалі з'їдять 2,5 т м'яса. За розрахунками організаторів, кожен гість фестивалю з'їсть від 200 г до 500 г готового м'яса і відвезе з собою кільце домашньої ковбаски.

rss