11.10.2012
 Із 11 жовтня у Кременчуці розпочато опалювальний сезон. Відповідне розпорядження напередодні підписав міський голова Олег Бабаєв. Передусім теплоносій подають у міські дитсадки, школи та лікарні. А від 12 жовтня планують почати подавати теплоносій у систему опалення житлових будинків. Підключатимуть тепло поступово у різні частини міста, починаючи з центру. Повністю забезпечити опаленням житловий фонд Кременчука планують протягом тижня.

11.10.2012
 Разом із тим, Кременчук поки не отримав ліміти на газ для опалювання. Як зазначила представник «Міськгазу», наразі не у кременчуцької філії «Полтаваобленерго», не у КП «Теплоенерго» немає на жовтень лімітів на газ. Але не зважаючи на це, газ на Кременчуцьку ТЕЦ і на котельні «Теплоенерго» подадуть. У міськвиконкомі ж вважають, що це проблема загальнодержавна. Борг тепловиків перед газо постачальниками виник внаслідок так званої «різниці в тарифах». Тобто з різниці вартості газу, яка змінювалася на державному рівні, і вартості послуг «Полтаватеплоенерго» і «Теплоенерго» на підігрів води і опалення. Міський голова Олег Бабаєв зазначив, сподівається, що до кінця року цю різницю переглянуть і ситуація зміниться.

11.10.2012
 Панелі у під’їздах кременчуцьких багатоповерхівках матимуть естетичний колір. Управління житлово-комунального господарства розробляє кілька шаблонів для ремонту під'їздів, Про таке повідомляє telegraf.in.ua із посиланням на керівника міського УЖКГ Сергія Яроша. За його словами, різноманістність шаблонів потрібна із урахування різної висоти панелей та їх поверхні. «Є фарбування по цеглі, по штукатурці, бетону, так що, буде розроблено 5-6 шаблонів, - каже головний комунальник міста. Звернути особливу увагу планують і на гамму колірів фарб. А ще обіцяють зважати на думку мешканців будинків, адже багато хто висловлює побажання відносно кольору панелей, - коментує начальник УЖКХ. Нагадаємо, раніше міський голова Кременчука поставив завдання перед комунальниками: під час ремонту підїздів обов’яково зважати на естетичний вигляд фарби, якою покривають панелі у підїздах. Сергій Ярош при цьому відзначає, що під'їзди тепер фарбувваитмуть у світлих тонах: блакитному, беж, салатному та інші. Дратуючу темно-синю і темно-зелену фарбу, яку традиційно використовують комунальники, наразі застосовувати не будуть.

11.10.2012
 У четвертій міськлікарні Кременчука з'явилася можливість обстежити щитовидну залозу. Як повідомляє прес-служба міськвиконкомі, за кошти міського бюджету розвитку було придбане необхідне обладнання: лінійний датчик для ультразвуковогоапарату. «Цей датчик дозволяє проводити в поліклініці четвертої міської лікарні ультразвукове дослідження щитовидної залози, лімфатичних вузлів, молочних залоз, судин кінцівок і підшкірної клітковини», - сказано в повідомленні.

rss