11.11.2011
 Не минуло й місяця, як крадії знову угнали елітну іномарку в Кременчуці. Як повідомили у міській службі ДАІ, 10 листопада прямісінько від ресторану «Хутірець», що в районі заводу «Кредмаш» була викрадена чорна Toyota Land Cruiser Prado 2011 року випуску. Державний номер машини ВІ 5282 ВІ, задні вікна тоновані. Викрадення автівки сталося в період із 16 до 17 години. Всіх, хто володіє будь-якою інформацією про дану пригоду, або ж знають місце перебування іномарки, просять зателефонувати за номером -102. За наявною інформацією, викрадена нині Тойота належить одному із кременчуцьких бізнесменів, який за документами у МРЕО проходить, як безробітний. Зауважимо, що менше місяця тому - 24 жовтня, у Кременчуці також було угнано ідентична Toyota, але 2008 року випуску. А за даними ДАІ, взагалі за цей рік в Кременчуці було угнано вжа аж п’ять Тойот Прадо. Всі чорного кольору і жодну із автівок не знайшли.

11.11.2011
 У Кременчуці перевірятимуть підвали у житлових будинках. КГЖЕПам «Автозаводське» і «Крюківське» приписано навести лад в тих приміщеннях. Підвали кременчуцьких підвалів потрапили в поле зору МНСників після випадку розлиття розчинника в підвалі будинку №5 по провулку Гвардійському. Минулої п’ятниці в підвалі цього будинку розлили розчинник, довелося винести 20 мішків ґрунту, аби ліквідувати наслідки, а особливо сморід аміаку, який суттєво дошкуляв мешканцям будинку. Крім того, під час обстеження цього захаращеного самими ж мешканцями підвалу, було виявлено ще 100 літрову діжку з вибухонебезпечним карбідом, – повідомив начальник міського управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Валентин Шафорост. За його словами, у разі якоїсь аварії дістатися до мереж водо і теплопостачання неможливо, бо все захаращено. І така ситуація не лише в цьому будинку. Тож найближчим часом у Кременчуці обстежать всі підвали

11.11.2011
 Кременчужан запрошують на фестиваль документального кіно. У понеділок, 14 листопада, о 14.00 у конференц-залі Кременчуцького Нацуніверситету відбудеться відкриття міжнародного фестивалю документального кіно про права людини DOCUDAYS. У рамках фестивалю відбудеться 19 показів фільмів на шести майданчиках, серед яких університет, гімназія №5, ліцей № 4, школа №9, станція юних техніків та галерея QБ. Тематика фільмів гостросоціальна – від правозахисної до екологічної, про функціонування ринку торгівлі людськими органами, про долю емігрантів, тощо. Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини в Кременчуці реалізується Кременчуцьким інформаційно-просвітницьким центром «Європейський Клуб». Вхід на всі кінопокази традиційно безкоштовний.

rss