11.12.2012
 У Кременчуці високопоставлені чиновники підозрюються в здирництві та отриманні хабарів. Серед них депутат кременчуцької міськради – працівник міського квартирного управління. За наявною інформацією, 10 грудня ввечері, правоохоронці обласного управління міліції в Кременчуці затримали чиновників, які підозрюються в здирництві та отриманні хабарів за приватизацію кімнат в гуртожитках. За даними джерел у правоохоронних органах, затримання сталося після того, як чиновники поділили між собою чергову суму хабаря. Зафіксовано декілька епізодів хабарництва за допомогою камери відоспостереження, що була встановлена у кабінете одного із чиновників. Суми були різні і коливалися від однієї до кількох тисяч доларів. Потерпілих — багато. Після затримання почалися обшуки, пов'язані з діяльністю цих чиновників. Обшукали також приміщення міського УЖКГ. Офіційно в міліції пообіцяли дати коментар пізніше.

11.12.2012
 Кременчуцька міліція знайшла породіллю, яка викинула свою новонароджену дитину в Крюкові, в лісосмузі. Це 18-річна кременчужанка, студентка одного з учбових закладів міста. Як повідомляється, міліція для розкриття злочину задіювала експертів-криміналістів, судово-медичних експертів, слідчих міліції і прокуратури, оперативні служби органів внутрішніх справ. Про мотиви вчинку породіллі – поки нічого не повідомляється. Зараз порушена кримінальна справа за статтею 117 Карного кодексу України - умисне вбивство матір'ю своєї новонародженої дитини. Санкція цієї статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до п'яти років. Слідство триває.

11.12.2012
 Кременчуцький сталеливарний завод від 11 грудня призупинив роботу. Причина — російська федеральна установа «Регістр сертифікації на федеральному залізничному транспорті» призупинив дії сертифікатів відповідності на бічні рами візків вантажних вагонів. Це основний вид продукції, яка виробляється на сталеливарному заводі. Зараз підприємство готову продукцію відвантажує на склад. Поки що невідомо, як людям, працюючим на підприємстві, сплатять вимушений простойй — чи то відправлять «за свій рахунок» або у відпустку, чи то виплатять 2/3 від окладу, як цього вимагає законодавство. Відомо, що сьогодні на заводі знову почне працювати комісія. А люди вийдуть на роботу не раніше, ніж 14-15 грудня.

11.12.2012
 Форма для кременчуцького водія тролейбуса обійдеться в 1,5 тисяч гривень. Про це розповів начальник відділу транспорту Володимир Кургаєв. За його словами, столичні майстри запропонували дуже дорогу форму — за 3 тисячі гривень. У Кременчуці ательє готове зшити за суму вполовину дешевше — за 1,5 тисяч гривень. Нагадаємо, кременчуцька влада зібралася одягнути водіїв і кондукторів в уніформу. Поки в планах — перевдіти 40 водіїв тролейбусів.

rss