12.01.2012
 Старшого викладача кафедри інженерно-комп'ютерної графіки Кременчуцького національного університету імені М. Остроградского підозрюють в хабарництві. За даними правоохоронців, 11 січня він попався на гарячому. У викладача вилучено 1800 грн. На даний час міліцією задокументовано 4 факти отримання хабаря на суму 1000 грн. Іші дані ще уточнюються. Водночас, як повідомляє telegraf.in.ua, за словами опитаних студентів, перед іспитом викладач повідомив, що трійка в залікову книжку коштує 200 грн., четвірка — 400 грн. Залежно від оцінки студенти повинні були покласти гроші в залікову книжку і прийти на іспит. Крім того, студенти повідомили міліцію і про інші подібні випадки хабарництва у Виші.

12.01.2012
 Про те, що вас викликають у суд, можна буде дізнатися із "Зорі Полтавщини". Кабінет Міністрів України затвердив перелік друкованих засобів масової інформації місцевої сфери розповсюдження, у яких у цьому році будуть розміщувати оголошення про виклик до суду відповідача, третіх осіб і свідків, місце фактичного проживання (перебування) яких невідоме. Про це повідомляє прес-служба міністерства юстиції. На території Полтавської області газетою для оголошень про виклик у суд визначили "Зорю Полтавщини". У Кременчуці "Зорю Полтавщини" можна прочитати в юнацькому відділі Центральної бібліотечної системи для дорослих.

12.01.2012
 Управління оподаткування фізичних осіб Кременчуцької ОДПІ наголошує, що плата за землю зазнала деяких змін. Як і раніше, щороку станом на 1 січня підприємці самостійно обчислюють суму плати за землю. От тільки, якщо минулого року декларація з плати за землю подавалась до органів державної податкової служби до 1 лютого, то у зв’язку із змінами, внесеними Законом №3609, термін прийняття декларації з плати за землю у поточному році триває до 20 лютого. Нагадаємо, що зміни відбулися із введенням у дію Податкового кодексу України.

12.01.2012
 Складати ялинки біля контейнерних майданчиків просить влада кременчужан. Відпрацьовані новорічні ялинки будуть вивозити на Деївський смітник, а також на майданчик на Молодіжному, де зазвичай складують опале листя. Головний комунальник міста Олександр Любенко, повідомив: КАТП-1628 уже готове вивозити ялинки. Для цього визначили звичайні бортові самоскиди. Спочатку використані новорічні ялинки везтимуть на територію КАТП, де на спеціальній дробильній машині подрібнюватимуть стовбур та гілки. А вже потім це сміття вивозитимуть на смітники.

rss