12.02.2013
 У міського голови Кременчука найближчим часом може стати на одного заступника менше. Як повідомляє «Телеграф» з посиланням на свої джерела, віце-мер Володимир Тараторін планує піти на іншу роботу. Сьогодні він перебуває у відпустці і проходить узгодження на новому місці роботи. Коментувати ситуацію він поки відмовився і повідомив, що про нове місце роботи розповість, як тільки буде готовий наказ про його призначення.

12.02.2013
 З початку 2013 року кілька великих підприємств в Кременчуці зменшили обсяги виробництва. Зокрема, ХК «АвтоКрАЗ», завод технічного вуглецю, підприємство «Кремтекс» і вперше – один з флагманів міської промисловості Крюківський вагонзавод. Такий факт констутують у міському управлінні економіки. Міські фінансисти додають, що така робота підприємств ставить Кременчук у скрутне становище. За їхніми словами, невиконання бюджету на сьогодні складає приблизно 4,5 млн грн. Отже, Кременчуку доведеться перекривати нестачу коштів на виконання державних повноважень (зарплата бюджетників та оплата енергоносіїв) коштами з 2 кошика, тобто з міської скарбниці. Фінансисти прогнозують, що така ситуація триватиме і щомісяця ускладнюватиметься. І через це в серпні Кременчуку доведеться брати позичку в держави.

12.02.2013
 Кременчуцький стальзавод «стає» на два тижні. На підприємстві і досі не вирішено питання поновлення сертифікату на реалізацію продукції. Тож підприємство вже деякий час випускало продукцію «на склад». Як повідомляє «Вісник Кременчука» з посиланням на поінформовані джерела, останній день, коли працівники сталь заводу вийдуть на роботу перед вимушеним простоєм, у середу, 13 лютого. Підприємство не працюватиме з 14 до 28 лютого.

12.02.2013
 П'ятирічний хлопчик, який 9 лютого випав з балкона п'ятого поверху в Кременчуці, вижив тільки завдяки гілкам дерев. В даний момент його стан задовільний. Про це заявили лікарі, повідомляють в прес-службі УМВС України в Полтавській області. За слдовами правоохоронців, які виїжджали на місце події, батько залишив дитину на деякий час без нагляду і саме у цей момент хлопчик випав з балкона. Дитину знайшли перехожі, які і повідомили медпрацівників, а ті, у свою чергу, - в міліцію. За фактом інциденту співробітники райвідділу проводять перевірку. Після з'ясування усіх обставин діям батьків дадуть юридичну оцінку.

rss