12.03.2012
 Комунальні підприємства Кременчука користувалися послугами центру конвертації. Про таке рапортують у податковій міліції Кременчука. За цими даними, податківці викрили досить великий центр конвертації, до складу якого входило 11 суб'єктів господарювання. Послугами центру користувалися підприємства зі всієї України і, в тому числі числі, два комунальних підприємства Кременчука, - говорить начальник податкової міліції міста Дмитро Крутіков. Він відмовився оприлюднювати назви підприємст. Посилаючих на слідчі дії, що тривають. Повідомив лише, що підприємства працюють у сфері послуг. Вони упродовж 2010-2011 років перевели у готівку від 100 до 500 тис грн., - сказав Дмитро Крутіков. Він також відзначив, що збиток керівництво підприємств поки не відшкодувало. Самі керівники підприємств продовжують обіймати свої посади. Схема «конвертації» полягала в перерахуванні реально існуючими підприємствами безготівкових коштів на рахунки підприємств, що входили до складу «центру конвертації» за роботи і послуги, які фактично ними не надавалися.

12.03.2012
 У Росії потяг зійшов з рейок, в аварії звинуватили кременчуцький завод. Аварія на залізниці трапилася 11 березня у Єврейській автономній області. Зокрема, сталося зіткнення двох залізничних потягів, що перевозили тверде паливо (вугілля), автотехніку, деревину. За уточненими даними усього зійшли з рейок 23 вагони і три секції електровоза. В результаті аварії постраждали дві людини з числа працівників потягів. Було пошкоджено 400 метрів залізничного полотна, чотири високовольтні опори. Російська залізниця заявила, що спецкомісія встановила вже причину аварії. "Сходження вантажних вагонів сталося через поломку бічної рами візка, виготовленого в 2010 році на Кременчуцькому сталеливарному заводі. Також в Російські залізниці відзначають, що з початку 2012 року склалася критична ситуація, пов'язана з експлуатацією вантажних вагонів, укомплектованих литвом виробництва українських ПАТ "АзовЕлектроСталь" і ВАТ "Кременчуцький сталеливарний завод".

12.03.2012
 8 березня кременчужанин затримав грабіжника, що напав на 52-річну жінку. Як повідомляє прес-офіцер міського управління міліції Ганна Васенко, жінка зайшла в під'їзд свого будинку в районі зупинки «вул. Московська». За нею зайшов невідомий молодий чоловік. Він вихопив з рук жертви дамську сумку. Ривок був настільки сильним, що одна з ручок залишилася в руках приголомшеної кременчужанки. Грабіжник вибіг з під'їзду. Повз проходив 22-річний хлопець - він побачив в руках незнайомця жіночу сумку, зрозумів, що сталося пограбування і кинувся наздоганяти підозрюваного. Наздогнавши його, він збив підозрюваного з ніг і затримував до приїзду наряду міліції. Затриманим виявився 25-річний кременчужанин. У сумці, яку він вирвав, були гроші, банківські кредитні картки. Міліція дякує 22-річному хлопцю за виявлену сміливість.

12.03.2012
 З Кременчуцького з Макдональдсу в лікарню госпіталізували п'яного підлітка. Інцидент трапився на вихідних. Як повідомили у міськуправлінні міліції, п'яний підліток сам попросив персонал кафе швидкого харчування допомогти. Однак хлопчаку виявилася потрібною допомога медиків. За офіційними даними, підліток навчається у 8-му класі однієї із міських шкіл. Лікарі поставили йому діагноз: алкогольне отруєння. Міліція з'ясовує, де учень напився перед тим, як прийти закусити в Макдональдс.

rss