12.03.2013
 У Кременчуці відремонтують «німецький будинок». Керуюча компанія «Житлорембудсервіс», взяла на себе зобов’язання відремонтувати фасад будинку по вул. 60 років Жовтня, 55, так званий «німецький будинок» в районі палацу «КрАЗ». Як повідомляє прес-служба міськвиконкому, в додатковій угоді між міською владою і керуючою компанією, передбачені роботи з ліквідації небезпечної плитки — з часом вона нещільно прилягає, і може бути небезпечною під час падіння. Це, до речі. Вже давно турбує мешканців німецького будинку. Щоправда. Житлорембудсервіс на разі береться познімати аварійну плитку зі стін фасаду. І лише пізніше відремонтувати фасад, бо у міському бюджеті цього року коштів на це не закладено.

12.03.2013
 На ремонт кременчуцьких доріг планують виділити близько 345, із половиною тисяч гривень. Таке рішення виносять на розгляд міськвиконкому, який відбудеться 15 березня. Гроші виділятимуть з міського бюджету, за рахунок залишків бюджетних коштів спецфонду по субвенції з державного бюджету. Їх використовують на поточний ремонт вулиць і доріг Кременчука. Як раніше повідомлялося, на ремонт міських доріг в Кременчуці цього року планують спрямувати близько 20 мільйонів гривень. Водночас, комунальники порахували, що ремонту (капітальному і поточному) потребують 176 кілометрів міських доріг. Щоб привести їх до ладу, потрібно близько 50 мільйонів гривень.

12.03.2013
 У неділю, 17 березня, на літній сцені парку Придніпровський пройдуть традиційні гуляння – зустріч Масляної, яка символізує проводи холодної зими та зустріч квітучої весни. Цього року свято проходитиме за участі Кременчуцької податкової інспекції, яка в цей час планує влаштувати флешмоб під гаслом «Декларуй! Україну будуй». Яким чином виглядатиме флешмоб – наразі не відомо. Натомість відомо, що подарунком для кременчужан стане виступ переможця талант – шоу «Народна зірка» Сергія Лоба та можливість скуштувати величезний торт від компанії «Лукас». Тож, не пропустіть це яскраве дійство, початок якого призначено на дванадцяту годину 17 березня.

rss