12.04.2012
 Сезон відключень гарячої води стартує у Кременчуці за десять днів. Як пише Кременчуцька панорама із посиланням на директора Кременчуцької ТЕЦ Сергія Солдатова, найпершими «під відключку» цього року потрапляють мешканці нагірної частини міста. У цьому районі гарячої води вже не буде 22 квітня і до 26 травня. Далі незручності спіткають центральну частину Кременчука – у цьому районі горячого водопостачання не буде найдовше –майже два місяці - із 27 травня по 22 липня. Далі Молодіжний – із 22 липня по 26 серпня. І з 27 серпня по 30 вересня горячу воду відключать в районі, що обслуговує «КрАЗ». Це - частково вул. Московська, Миру та Київська. У цьому списку ще не вистачає районів, які обслуговує ТЕЦ вагонзаводу – це Раківка і Занасип. Відповідну інформацію обіцяють оприлюднити пізніше.

12.04.2012
 В Кременчуці ямковий ремонт доріг нині проводять за новою технологією. Про таке повідомив директор Кременчуцького шляхово-ремонтно будівельного управління Григорій Бутко За його словами таким способом уже давно ремонтують ями на дорогах в Німеччині: «Гаряча суміш одразу під тиском пресується, укладається і на дорозі отримуємо таку собі «стяжку». Асфальт, який везуть із заводу, швидко охолоджується, а нова техніка дозволяє його швидко нагрівати ще й під тиском, що фактично не потребує подальшого використання катка». Собівартість використання такої техніки значно нижча. Нова технологія дозволить залатати дірку якісно і надовго, щоб щороку не ремонтувати в одному і тому ж місці», кажуть фахівці. Разом із тим, для ШРБУ придбають два нових катка. Один пневмокаток, інший - для укладання асфальту на тротуарах.

12.04.2012
 Вулиця Леніна в Кременчуці може стати пішоходною. Таку пропозицію озвучив міський голова Олег Бабаєв під час наради із благоустрою. За його словами центральну кременчуцьку вулицю планується «закрити» для проїзду транспорту по вихідних днях. Мер пояснив, що це потрібно не лише для того, щоб кременчужани та гості міста могли спокійно прогулюватись, а й для того, щоб розвантажити вулицю. Центральна вулиця міста занадто переобтяжена. Транспортний потік до вихідних днів тільки збільшується. Втім, коли Леніна стане пішохною вулицею вихідного дня – міський голова не уточнив.

rss