12.04.2013
 Кременчуцьким школярам продовжили канікули. Грип і погода внесли свої корективи. Тож відпочиватимуть учні кременчуцьких шкіл ще два дні: перший день навчання – середа -17 квітня. Начальник міського управління освіти Геннадій Москалик і зауважив, що діти наздоженуть навчальний процес за рахунок ущільнення графіку навчання і додаткових уроків.

12.04.2013
 Водночас, у Кременчуці можуть продовжити опалювальний сезон. Про це повідомив міський голова Олег Бабаев після апаратної наради у міськвиконкомі. І хоча є доручення Кабміну про те, щоб припинити опалювальний сезон 15 квітня, В Кременчуці його буде відключено тільки тоді, коли дозволить погода, - сказав Бабаев. Нагадаємо, терміном закінчення опалювального періоду в житлових будинках вважається день, якому передувала впродовж 3 діб середньодобова температура не нижче + 8 градусів. Поки в Кременчуці таких показників не спостерігається.

12.04.2013
 У Кременчуці арештували майно і рахунки телекомпанії «Візит». Це рішення Автозаводського райсуду, який нині розглядає майновий позов комунальної телерадіокомпанії до приватної телекомпанії «Візит». Про це журналістам заявив міський голова Кременчука Олег Бабаєв. За словами мера, він уважно проаналізував історію становлення «Візиту», починаючи з 90-х, і дійшов висновку, що сім'я Мельник володіє телекомпанією незаконно. Олег Бабаєв нагадав, що майнову тему «Візиту» піднімали в 2000 році і було визнано незаконною передачу цієї телекомпанії. Була порушена кримінальна справа, але наразі десь зникла. За словами мера, він зустрічався з власником «Візиту» Олександром Мельником, і запропонував йому добровільно передати телекомпанію у власність міської влади. Але той відмовився.

12.04.2013
 У Кременчуці з понеділка на Пивзаводівському мосту будуть затори. Дорожники мають приступити до укладання асфальту. Як повідомили у міськвимконкомі, планується перекривати одну смугу руху на час укладання асфальту і давати час, щоб він устоявся. Обіцяють, що рух автотранспорту регулюватимуть даїшники. До речі, начальник міського управління житлово-комунального господарства Сергій Ярош відзвітував, що вже залатали ями на 1,5 тис. квадратних метрів. У кременчуцькі дороги вкатали 170 тонн асфальту. Працюють 5 бригад дорожників.

rss