12.06.2012
 У Кременчуці вітчим згвалтував падчерку. У чергову частину Крюковского райвідділу міліції звернулася 35-річна кременчужанка. Жінка розповіла про те, що в ніч з 3 на 4 червня в парку по вулиці Флотської її чоловік згвалтував 14-річну дочку (його падчерку). За даними міліції, 38-річний підозрюваний затриманий. В ході перевірки було встановлено, що затриманий і заявниця в офіційному шлюбі - близько 10 років. Подружжя виховує дочку дружини від попереднього шлюбу. Дівчинка навіть називала вітчима татом. Жінка стверджує, що завжди довіряла дитину своєму нинішньому чоловікові. Ось і того вечора дівчина поїхала з вітчимом покататися. Що сталося з чоловіком, і чому він вирішив згвалтувати падчерку, сам він пояснити не може. Відносно вітчима нині порушена кримінальна справа за згвалтування.

12.06.2012
 У Кременчуці знову бракує вакцин для дітей. Найгірше складаються справи з щепленням вакциною для профілактики дифтерії, кашлюка і правця, яку роблять дітям до року – пише telegraf.in.ua. Причина — несвоєчасні тендери на закупівлю препаратів, які проводить міністерство охорони здоров'я. За словами завідувача епідеміологічним відділом міської СЕС Андрія Верещаки - у групу ризику потрапили діти до року. Нині в Кременчуці також бракує вакцини проти поліомієліту. Усі ці щеплення треба робити дітям до року, плюс — ревакцинація. За словами Андрія Верещаки, місто забезпечене практично на 100 % лише БЦЖ — вакциною проти туберкульозу, яку вводять дітям на 2-3 день життя, в пологовому будинку.

12.06.2012
 Тим часом, у травні в 2-ій міськлікарні зіпсувалася вакцина проти гепатиту В. Не придатними для щеплення стали 70 доз. У санстанції кажуть, що в лікарні з ладу вийшло холодильне устаткування, в якому зберігалися вакцини для новонароджених. На щастя, в цей час пологове відділення 2-ї міської лікарні закрите на помивку. Проте відкрити його планують вже наступного тижня. У Кременчуцькій СЕС додали, що вже звернулися в Полтаву, для виділення Кременчуку необхідну кількість доз вакцини проти гепатиту В. Але коли її отримають - поки невідомо.

12.06.2012
 Кременчук увійшов до рейтингу Forbes як привабливий для бізнесу. Полтава увійшла до десятки кращих. Про це повідомляє видання «Кореспондент». Якщо не враховувати обласних центрів, то серед 32-х міст рейтингу виявилися Біла Церква, Кременчук, Кривий ріг, Маріуполь, Макіївка, Горлівка і Дніпродзержинськ. ТОП-5 очолив Донецьк, за ним йде Одеса, Харків, Дніпропетровськ і Львів. З п'ятого по десяте місце розмістилися, відповідно, Запоріжжя, Полтава, Сімферополь, Севастополь і Вінниця. Укладачі списку відзначають, що рейтинг відображає привабливість українських міст для компаній, працюючих на споживчому ринку.

rss