12.06.2013
 Кременчужанам не вистачає протигазів. Цим питанням перейнялися члени міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Як заявив заступник начальника міськвідділу з питань надзвичайних ситуацій Віталій Навроцький, керівники хімічно небезпечних підприємств, які навіть гипоптетично потрапляють у зону хімічного забруднення, мають забезпечити своїх робітників засобами індивідуального захисту. - Вирішувати це питання необхідно негайно, адже від будь-яких аварій на хімічно небезпечних об'єктах ніхто не застрахований – зауважив Навроцький. В цілому, в Кременчуці функціонує 7 хімічно небезпечних підприємств і 22 установи потрапляють в зону хімічного забруднення.

12.06.2013
 Кременчужан викликатимуть до суду СМС-ками. Таку повістку суд направить тільки у тому випадку, якщо учасник процесу сам погодиться отримувати її у такому вигляді. Як повідомляє telegraf.in.ua, пілотний проект статував в Україні 3 червня. Серед перших, хто впровадить нововведення - Автозаводський суд Кременчука. Як повідомила голова суду Ліна Обревко, відповідна заявка оформлються в суді або через інтернет на офіційному веб-порталі судової влади.

12.06.2013
 26 червня депутати міськради вирішать, де кременчужанам на ніч можна залишати автомобілі. На цей день призначена сесія міської ради. Крім того, народні обранці на сесії розглянуть ще близько 30 питань Більшість з них — земельні і бюджетні питання. Крім того, народні обранці затвердять положення про знесення малих архітектурних форм, дозволять приватизацію кімнат в двох гуртожитках, приймуть рішення про створення індустріального парку і розглянуть резонансне питання, де кременчужанам на ніч можна залишати автомобілі.

rss