12.07.2011
 Ще тиждень жителі Комосомольска сидітимуть без води. Нагадаю, через сильну зливу 4 липня і внаслідок провалу грунту в місті сталося пошкодження магістрального каналізаційного колектора. Без води опинилася третина жителів Комсомольська – близько 15 тисяч людей. І досі, уже понад тиждень люди без води. Її включають в лише в окремі години. Ситуація в Комосомольську перебуває на контролі облдержадміністрації. І як повідомив перший заступник голови ОДА Віктор Животенко, ремонт каналізаційного колектору триватиме ще тиждень. За його словами, усунути наслідки аварії складно через постійні обвали грунту.

12.07.2011
 Кременчукгаз просить допомоги у міської влади. Як повідомила прес-служба міськвиконкому, керівництво акціонерного товариства звернулося до міської влади із проханням розв’язати конфлікт, що виник у підприємства з компанією «Хліб України». А причиною конфлітку став газопровід, що знаходиться на балансі Кременчуцького комбінату хлібопродуктів – дочірного підприємства компанії «Хліб України». Комбінат хлібопродуктів ліквідовано, а отже власник вирішив, що може демонтувати непотрібний тепер газопровід і реалізувати його як металобрухт. Такі наміри вкрай обурили кременчуцьких газовиків. За їхніми даними, у разі демонтажу трубопроводу без газу можуть залишитися жителі Реївки, Кривушів, Михайленків, Ялинців, Недогарок та деяких вулиць у центрі Кременчука. На пропозицію газовиків передати газопровів на баланс АТ «Кременчукгаз» в компанії «Хліб України» відповіли категоричною відмовою.

12.07.2011
 ШРБУ отримало нову техніку для ремонту кременчуцьких доріг . Два катка і фреза німецької фірми Wirtgen тепер мають суттєво поліпшити якість ремонту шляхів. Трохи раніше прийшов асфальтоукладчик та машина для нанесення розмітки. Як повідомляє прес-служба міськвиконкому, асфальтоукладчик вже буде залучений для робіт по вул. Шевченка. А фрезу задіюють при зрізанні асфальту на вулиці 60 річчя Жовтня, де теж почнуть капремонт дороги від вулиці В. Бойко до вулиці Гвардійської. Повідомляється, що нова фреза на колісному ходу. Раніше ремонтники орендували фрезу на гусеничному ходу, її треба було транспортувати до місця роботи. А ця може рухатися своїм ходом.

12.07.2011
 Крюківський вагонзавод і тютюнова фабрика - у числі головних годувальників області. У першому півріччі податківці Полтавщини зібрали податків на суму майже 8 млрд. грн. Це на 45% більше, ніж за такий же період торік. Приріст збору платежів до бюджету спостерігається майже в усіх галузях господарювання області. А найбільше в торгівлі – майже на 75% більше податків зібрано. Промисловість забезпечила надходжень вполовину більше, будівництво – на 60 з лишком %. Начальник управління економічного аналізу ДПА у Полтавській області Олена Слончак повідомила, що головними годувальниками області стали чотири підприємства, два з яких розташовані в Кременчуці. Крюківський вагонзавод поповнив скарбницю держави за півроку майже на 200 млн. грн. , АТ «Джей Ті Інтернешнл Україна», або тютюнова фабрика – майже на 130 млн.

rss