12.08.2011
 До гіпермаркету «Простор» в Кременчуці із Світловодська тепер не проїдеш. Кременчуцька влада ліквідувала відповідний міжміський маршрут. Як повідомив головний спеціаліст міського відділу транспорту Валерій Кальянов, даний маршрут працював нелегально. У перевізників не було навіть дозволу на перезення даним маршрутом. Це встановила перевірка, що була проведена кременчуцьким транспортним відділом кременчуцькою та кіровоградською службою ДАІ. Зауважимо, що міжміський маршрут «Світловодськ – гіпермаркет «Простор» в Кременчуці був запроваджений близько п’яти років тому. І до цього часу у законності його існування ніхто не сумнівався.

12.08.2011
 Шкільного ярмарку у Кременчуці не буде. У проведенні спеціального ярмарку немає потреби, адже у місті функціонує понад 60 торговельних точок, у яких продають шкільні товари, форму та займаються її пошиттям. Моніторинг ринку товарів для школярів, проведений співробітниками управління розвитку підприємництва, торгівлі, побуту та регуляторної політики, показав, що цього року комплект шкільної форми обійдеться батькам у суму від 600 до 900 грн. Втім верхня цінова межа може бути значно вищою, оскільки виробники пропонують як економ варіанти, так і більш дорогі комплекти, пошиті з якісніших тканин. Якщо ж купувати форму не комплектом, то блузка для дівчат цього року коштуватиме від 120 до 340 гривень, штани для хлопчиків – 120 – 300 гривень, так само і жакети – 120 – 300 гривень.

12.08.2011
 У Кременчуці 2-х літня дівчинка отруїлася пігулками. До реанімації кременчуцької міської дитячої лікарні була доставлена дитина у важкому стані з діагнозом «медикаментозне отруєння». Як з'ясувалося, 2-річна дівчинка отруїлася протиалергічним прераратом «Лоратадін». Дитина прийняла 6 пігулок «Лоратадіна», тоді як добова норма для дорослого - одна пігулка. А для дитинивіком до 3-х років допустима чверть пігулки, - повідомили у дитячій лікарні. Як дитина натрапила на пігулки – не відомо. Проте лкарі зазначають, що це зазвичай відбувається через недбалість дорослих при зберіганні медпрепаратів. Нині стан дівчинки покращився – повідомили у дитячій лікарні.

12.08.2011
 «Калинове літо на Дніпрі» традиційно їде до Комсомольська. ХІ Міжнародний фестиваль, присвячений 20-річниці незалежності України, проходитиме з 20 по 25 серпня у Комсомольську. Історія Міжнародного фольклорного фестивалю «Калинове літо на Дніпрі» розпочалася з 2000 року. За роки свого існування фестиваль об’єднав близько 2500 представників з 50 колективів різних країн світу. За понад десятирічну історію свого існування, фестиваль відміноли тілько одного разу – у 2009-му році. Тоді, через панічні настрої щодо розповсюдження свинячого грипу, в Україну, й зокрема у Комсомолськ, відмовилися їхати низка іноземних творчих колективів. Як повідомляє прес-служба комсомольської міської ради, цьогоріч серед учасників фольклорного фестивалю колективи з Республіки Сенегал (Африка), Боснії та Герцеговини, Португалії, Чехії, Польщі, Латвії, Північної Осетії, Росії та України. «Калинове літо на Дніпрі» проводиться по лінії Міжнародної організації ЮНЕСКО.

rss