12.08.2013
 З 20 серпня в Кременчуці на місяць частково перекриють дорогу в районі електростанції. У рамках підготовки до опалювального сезону ПАТ «Полтаваоблэнерго» мінятиме тепломережі в районі електростанції, на проїжджій частині. У зв'язку з цим буде частково обмежено рух. Як повідомив директор Кременчуцької ТЕЦ «Полтаваобленерго» Олексій Алексеєнко, треба буде замінити близько 200 метрів труби по вул. 60 річчя Жовтня (від магазину АТБ до кола в районі електростанції). У зв'язку з цим «Полтаваобленерго» просить у міськвиконкома дозволу на часткове обмеження руху з 20 серпня по 20 вересня.

12.08.2013
 У ліси Кременчуцького району випустять фазанів. Про це розповів керівник Кременчуцького лісгоспу Валентин Свириденко. За його словами, фазанів спеціально розвели працівники лісгоспу. Всього — близько 200 голів. Досвід розведення у наших лісничих є — вони і раніше розводили фазанів — і випускали їх в ліси різних районів області.

12.08.2013
 У Кременчуцькому районі троє дітей спалили автобус. На щастя люди не постраждали. У селі Велика Терешківка, під Кременчуком, троє малолітніх дітей підпалили автобус ЛАЗ 1975 року випуску. Подія сталася у неділю 11 серпня, в 16.50. Троє малолітніх терешковчан - 11-річна дівчинка і два хлопчики, віком - 5 і 6 років, бавилися на вулиці. Автобус стояв неподалік, діти полізли до нього з сірниками. В результаті пожежі автобус згорів майже повністю, вогонь знищив обробку салону, панель приладів, вікно, фарбування і праве переднє колесо. Батькам юних підпалювачів доведеться відповідати.

rss