12.10.2011
 Міський голова Кременчука просить повернути потяги. У зв’язку зі скасуванням потягів Кременчук –Москва», «Кременчук –Львів», «Кременчук –Полтава-Київ», «Кременчук –Харків», «Кременчук –Бахмач» Олег Бабаєв направив листа гендиректору «Укрзалізниці» Володимиру Козаку з проханням залишити всі рейси. На думку кременчуцького мера, таким чином «одне з найбільших промислових міст України залишається без прямого залізничного пасажирського сполучення з іншими регіонами країни та зарубіжжя. Така ситуація може призвести до небажаних соціальних спалахів та політичних проявів. У совєму листі Олег Бабаєв зазначив, що за всіма вказаними напрямками потяги завжди користувалися підвищеним попитом населення не тільки нашого міста, а й прилеглих районів, тож говорити про їх нерентабельність навряд чи можна», – йдеться у зверненні мера до гендиректора «Укрзалізниці».

12.10.2011
 У Кременчуцькій міліції констатують збільшення кількості пограбувань на вулицях міста. Але заспокоюють – усі випадки розкрили і зловмисників затримали. Так в одному із випадків, що стався в один із вечорів по пров. Гвардійському, на 55-річного громадянина напав 17-річний юнак. Він задалегіть запримітив немолодого і нетверезого чоловіка, тож прямо біля підїзду зненацька вихопив у нього сумочку із грошима та мобільним телефоном. За кілька днів нападника затримали. У іншому випадку троє молодиків у парку по вул. Приходька побили і пограбували 21-річного кременчужанина. Вони перестріли його у парку серед білого дня. Спочатку вимагали грошей, порпалися у кишенях. Коли нічого не знайшли, відібрали мобільний, вартістю 300 гривень, побили та втекли.

12.10.2011
 В Кременчуці з’являться нова вулиця і два сквера. На Реївці неподалік нова вулиця отримала назву Холодноярська. Так рекомендує її назвати комісія з питань найменування об’єктів міського підпорядкування. Назва вулиці обрана не випадково. Селище Холодний Яр нині відноситься до Черкащини, а колись це була Кременчуцька губернія. У тому населеному пункті відбувалася затята боротьба проти радянської влади. Крім того, коміся рекомендувала дати імена двом скверам у Кременчуці. Один тепер під назвою «Академія», розташований біля колишньої 15-ї школи, між вулицями Вадима Бойка і Льва Толстого. Інший під назвою «Пам’яті жертвам Голокосту» - розташований по вулиці Київській, неподалік будинку №59. Кажуть, на цьому місці за часів війни тут розстріляли 8 тисяч євреїв. Офіційний статус «сквер», не дозволить жодної забудови на ціх територіях, кажуть у комісії.

rss