12.11.2012
 У Кременчуці троє малолітніх дітей потрапили в лікарню з отруєннями. Один випив клей, другий, - «Ваніш», а третій - наївся вітамінів. Дворічна дитинка, яка з'їла велику кількість вітамінів, вже виписана додому - повідомила заступник головлікаря дитячої лікарні Валентина Бондарь. Проте за її словами, на даний момент у лікарні перебуває однорічна дитина, яка 9-го листопада випила «Ваніш». Стан маляти медики оцінюють як стабільний, А ось дитину з передмістя, з села Новосьоловка, яка випила селікатний клей, довелося відправляти до обласної клінічної лікарні в Полтаву. За її медиків, постраждалій дитині всього 1 рік і 4 місяці.

12.11.2012
 Кременчуцька міліція пропонує ввести в школах міста урок безпеки на дорогах. Про це йшла мова на апаратній нараді в міськвиконкомі. Причина — в місті різко зросла кількість травм в результаті ДТП серед дітей. Так, за 10 місяців цього року травми внаслідок ДТП отримали 19 дітей, тоді як за аналогічний період минулого року - 8. Найчастіше діти травмуються, коли переходять дорогу в навушниках або капюшонах, - говорить замначальника міського управління міліції Денис Захарченко. Крім того, черех збільшення ДТП, в районі супермаркетів «Нова лінія» та «Fozzy» рекомендують встановити світлофори. Адже з появою нового супермаркету в цьому районі значно збільшилась кількість транспорту та пішоходів, що відвідують торговельні центри

12.11.2012
 У керівництві кременчуцьких регіоналів сталися кадрові перестановки. 8 листопада делегати конференції Кременчуцької міської організації Партії регіонів одноголосно прийняли рішення про включення до складу Ради міської організації Костянтина Брижахи. Про це повідомляє прес-служба Кременчуцької міської організації Партії регіонів. Пізніше на засіданні Ради міської організації Партії регіонів було розглянуто заяву заступника Голови організації Партії регіонів Володимира Шайноги про його звільнення від виконання обов'язків за власним бажанням. На цю посаду був затверджений новообраний член Ради — Костянтин Брижаха.

rss