12.12.2011
 У Кременчуці в результаті ДТП перекинулася маршрутка з пасажирами. Одну з пасажирок відвезли в лікарню. Аварія, за участю легкового автомобіля KIA та маршрутного таксі № 20, сталася зранку о 7-ій 10 на перехресті вулиць Жовтневої та Перемоги.У ДАІ повідомляють, що маршрутка їхала у бік вулиці Бутиріна, а легковий автомобіль прямував до готелю "Кремінь". Інспектори пояснюють, що зіткнення автомобілів трапилося через порушення правил дорожнього руху: 24-річний водій КІА знехтував знаком, встановленим біля перехрестя та не поступився дорогою мікроавтобусу. Як повідомив старший інспектор міської служби ДАІ Володимир Кравченко, у маршрутці на час зіткнення перебувало троє пасажирів, один із яких – 36-річна жика отримала травму обличчя. Усі інші учасники ДТП не постраждали. За наявними даними, водій КІА – киянин і їхав він містом за навігатором. В результаті ДТП серйозні ушкодження отримали транспортні засоби – маршрутка перекинулася набік. А у КІА серйозно пошкоджений капот. Розслідування пригоди тривають.

12.12.2011
 Прийом заяв переходу на спрощену систему оподаткування прийматимуть із 1-го по 25 січня. Цей термін обумовлений Податковим Кодексом України. У Кременчуці податківці обіцяють подовжити графік свої роботи і працювати незважаючи на свята та вихідні. Кажуть – все для того, щоб підприємці не витрачали дорогоцінний час на черги. Для «риночників», як для найбільшої категорії платників, обіцяють влаштувати прийом заяв неподалік їх робочих місць. Податковим Кодексом передбачено, що свідоцтво про єдиний податок матиме оновлений вигляд. Але оскільки новий бланк ще не затверджений, підприємцям видаватимуть свідоцтво у старому вигляді. І діятиме цей бланк до1-го червня наступного року. Податківці після цього централізовано обміняють старі бланки свідоцтва на нові. Цей документ вже буде не потрібно щорічно отримувати у податковій, як це було раніше.

12.12.2011
 У Кременчуці почали продавати новорічні ялинки з електронними чіпами. Електронний чіп на ялинці – це нововедення, яке вперше впроваджено цього року по всій Україні. За словами керівника ДП «Кременчуцьке лісове господарство» Валентина Свириденка, чіп повинен бути на кожній ялинці, що продається, незалежно від того виростило її державне чи приватне підприємство. А ось за ялинку без чіпа власника очікує штраф: 85 грн. за кожне деревце плюс сума зитку, завдана лісовому господарству. Остання, згідно із законом, може становити від 189 до 1600 грн. Основна точка продажу новорічних ялинок з Держлісгоспу в Кременчуці – це Шевченка,41. Продаж здійснюється також у с.Садки в Крюківському лісництві і у Малій Кохнівці на території Кременчуцького лісництва.

rss