12.12.2012
 Кременчуцька ДАІ просить сьогодні утриматись від зайвих поїздок. Через погодні умови, заокрема ожеледь, давці звертаються із проханням до водії по можливості утриматися від поїздок на своєму транспорті. Крім того, не варто паркуватися вздовж узбіччя доріг, тим більше біля зупинок громадського транспорту: це заважає комунальникам розчищати шляхи. Обережними і уважними варто бути і пішоходам під час перетину проїжджої частини.

12.12.2012
 Кременчуцька міськрада затвердить міський бюджет під ялинку. 25 грудня відбудеться сесія міської ради Кременчука. Таке рішення прийняте на засіданні президії міськради. На порядку денному сесії — 35 питань. Перший з них — бюджет міста на 2013 рік. За словами віце-мера Кременчука Тетяни Неїленко, виділених державою грошей катастрофічно мало. В найгіршому стані опинилася галузь «Фізкультура і спорт». Крім того, Кременчуку поставили показник відрахувань в двічі більше, ніж цього року. На сесії депутати також мають затвердити програму соціально-економічного розвитку міста на 2013 рік, програму розвитку малого підприємництва, розглянуть низку земельних запитань.

12.12.2012
 У Кременчуці шукають донорів з четвертою групою крові і негативним резусом. Кременчуцька обласна станція переливання крові звертається з проханням прийти до них (вул. Бутырина, 8) і здати кров для надання допомоги тяжкохворим людям Донорів чекають з 8.00 до 12.00. При собі обов'язково мати паспорт.

rss