13.02.2012
 У Кременчуці лютує вітрянка. Як повідомив головний санітарний лікар міста Віктор Самойленко, за січень цього року зареєстровано понад 830 випадків захворювань на вітряну віспу. Тоді, як у січні торік таких випадків було трохи більше сотні. За перший же тиждень лютого уже зафіксовано понад 170 випадків. Головний санлікар Кременчука каже, що вітряна віспа відноситься до, так званих, дитячих інфекцій і характеризується циклічністю. Подібна ситуація спостерігалася у 2004-му році. У структурі хворих понад 91% - діти, що відвідують дітсадки та школи. Водночас, календарем щеплень обов’язкової вакцінації від вітрянки в Україні не передбачено. Хоча, вакцина від цієї інфекції є у медзакладах і за бажанням можна зробити щеплення після консультації із лікарем.

13.02.2012
 У Кременчуці операції траслюватимуть в режимі реального часу. У 1-ій міськлікарні до кінця року планують встановити відеозв'язок з операційною хірургічного відділення. Про це журналістам розповіла головлікар лікарні Галина Бородянець. За її словами на першому поверсі одного з корпусів лікарні вже обладнано конференц-зал. Там незабаром планують встановити екрани, щоб рідні хворого могли бачити, як йде операція. Налагодити такий зв'язок обіцяє допомогти міська влада. На ці цілі з міського бюджету піде близько 50 тисяч гривень.

13.02.2012
 Кременчуцькі хірурги отримали унікальне устаткування для операцій. Зокрема, новою медичною апаратурою поповнилося хірургічне відділення 1-ої міської лікарні, яке цьому лікарняному закладу подарував Благодійний фонд Полтавського ГЗК. Завдяки цій апаратурі з’явилася можливість проводити лапароскопічні операції на різних внутрішніх органах. Вартість обладнання – 260 тисяч гривень, - повідомляє прес-служба міськвиконкому. Як зауважив завідуючий хірургічним відділенням 1-ої міської лікарні Мирослав Ушій, перевагою лапароскопічних операцій є те, що вони безшовні та супроводжуються малою втратою крові. Він також відначив, що завдяки подарованому устаткуванню, хірург при проведенні операції втрачає менше часу, а ще тримає під постійним візуальним контролем місце хірургічного втручання.

13.02.2012
 Кременчуцькі правоохоронці повідомили про замах на вбиство, що стався минулими вихідними. 12 лютого близько півночі в кафе-барі «Арарат» сталася різанина. Як повідомили у обласному управлінні міліції, вночі на пульт Державної служби охорони Автозаводського району надійшов сигнал про виклик наряду міліції. Прибувши на місце події міліціонери з'ясували, що 26-річний непрацюючий мешканець Кременчука, вступив в суперечку з двома братами, які відпочивали в закладі. Незабаром суперечка переросла у бійку. В результаті один братів отримав 7 колото-різаних ран у область спини, грудей з ушкодженням легені та вуха. 23-літнього потерпілого доставили в реанімаційне відділення 2-ої міськлікарні. Зараз він знаходиться в украй важкому стані. Інший брат отримав незначні тілесні ушкодження.

rss