13.02.2013
 На сесію міськради, яка відбудеться 26 лютого, виноситься питання про встановлення в місті кіосків з продажу хліба і хлібобулочних виробів. Як повідомив міський голова Олег Бабаєв, хлібним кіоскам в місті буде дано «зелене світло». - Монополії одного товаровиробника бути не повинно! Мають бути кіоски і «Кулиничей», і хлібокомбіната, і міні-пекарень!, - сказав мер. Раніше до міської влади звернулося керівництво Кременчуцького хлібокомбіната за довозволом відкрити свою мережу кіосків у місті, Мовляв, якісний хліб підприємства душать не надто добросовісні конкуренти. Натомість у міськвиконкомі вирішили надати можливість торгувати злібом у кіосках усім виробникам хліба за однієї головної вимоги – у таких кіосках має продаватися соціальний хліб.

13.02.2013
 Чиновника Полтавського міськвиконкому звинувачують у корупції. Як повідомляє прес-служба прокуратури Полтавської області, на посадовця оформлено протокол за сприяння у здійсненні господарської діяльності без документів. Розглянувши протокол, суд притягнув чиновника до адміністративної відповідальності – штрафу. Головний фігурант справи - співробітник Інспекції по контролю за благоустроєм - сприяв одному з підприємців у здійсненні господарської діяльності без дозвільних документів.

13.02.2013
 Кременчужан, що перебувають у квартирній черзі, просять перереєструватись. Якщо «черговики» цього не зроблять, дані про них не будуть внесені до Єдиного державного реєстру, а отже вони не зможуть взяти участь у державних житлових програмах. У відділі обліку та розподілу житлової площі звертають увагу на те, що у будь-якому випадку громадян, що не подадуть документи на перереєстрацію, із квартирної черги не зніматимуть. Втім, щоб дані про «черговиків» потрапили до Держреєстру, їм необхідно якнайшвидше перереєструвати свої облікові документи у відділі обліку та розподілу житлової площі за адресою: вул. Шевченка, 38 (тел. 2-02-84).

13.02.2013
 Кременчуцька податкова запрошує в онлайн для спілкування. 14 лютого, на кременчуцькому сайті “Кременчук від А до Я” з 9.00 до 18.00 години в режимі он лайн на запитання платників податків відповідатиме начальник управління оподаткування фізичних осіб Кременчуцької ОДПІ Любченко Андрій Анатолійович. Тема Інтернет-конференції: “Декларування доходів громадян”.

rss