13.03.2012
 У команді міського голови Кременчука Олега Бабаєва може з'явитися новий віце-мер Геннадій Музика. Про це «Телеграфу» повідомив мер Олег Бабаєв. За його словами, нинішній віце-мер Микола Воловик буде призначений радником мера з питань будівництва. Питання щодо нового заступника міського голови планують винести на найближчу сесію міськради. Геннадій Музика має дві вищі освіти. Зараз працює заступником директора будівельної фірми «Центр». Водночас, найближчим часом, у міськвиконкомі планують оголосити конкурс на заміщення вакантної посади головного архітектора міста. Наразі Віктор Труш зміщений із цієї посади і на даний момент офіційно він перебуває у відпустці. Обов’язки головного архітектора виконує його заступник - Олександра Волощенко.

13.03.2012
 20-30% від усієї продукції, так званою підакцизної групи — фальсифікат. Про це заявляють у податковій міліції Кременчука. Особливо небезпечною найчастіше є підробна лікеро-горілчана продукція. З 10 ліцензійних складів, використовуваних реалізаторами лікеро-горілчаної продукції в Кременчуці, на двох виявили підробну оковиту. Таким чином , зараз податківці готують відповідні матеріали на відкликання оптової ліцензії у порушників, проводиться відповідна експертиза. Втім, на сьогодні «народні умільці» підробляють усе: від горілки до палива. Податківці застерігають споживачів від дешевої оковитої і радять вимагати у продавців хоча б сертифікат або дозвільну документацію.

13.03.2012
 Кременчуцьких школярів годуватимуть краще завдяки прокуратурі. Як повідомляє прес-служба обласної прокуратури, торік упорушення Закону «Про охорону дитинства» не всіх учнів 1-4 класів забезпечували безоплатним харчуванням належної якості. Зокрема, видатки на безоплатне харчування учнів початкових класів були передбачені у розмірі 50-60% від потреби. Середня вартість харчування у загальноосвітніх навчальних закладах області становила 4 грн 40 коп. Водночас у деяких районах та містах було виділено навіть менше цієї середньої вартості. Наприклад, у Полтаві – 3 грн., у Кременчуці – 4,2 грн. Прокурори міст та районів внесли документи прокурорського реагування з вимогою усунути порушення закону та збільшити бюджетні видатки на харчування дітей. За результатами розгляду цих документів цього року з місцевих бюджетів додатково на харчування учнів початкових класів виділено понад 5 млн. грн.

13.03.2012
 У Кременчуці 18 –річний хлопець підрізав завсідника під’здів. Випадок стався 8 березня. Як повідомили в міськуправлінні міліції, між 8 і 9 поверхами одного з будинків на вул. Героїв Бреста в під'їзді стояли троє підлітків. 18-річний хлопець з нижнього поверху зробив їм зауваження, щоб вони не смітили і не галасували в під'їзді. Після цього він пішов додому, але незабаром знову вийшов зробити повторне зауваження. При цьому він прихопив з собою кухонний ніж. Троє хлопців у цей момент вже уходили, але залишили після себе купу сміття. Між підлітками вибухнув скандал, в ході якого мешканець будинку штрикнув ножем одного з хлопців. З проникаючим пораненням правої нирки, правої сідниці юнака госпіталізували. Його стан медики оцінюють як стабільний.

rss