13.03.2013
 На ремонт покриття Крюківського мосту необхідно 960 тис грн. Про це напередодні, на засіданні президії міськради заявив міський голова Олег Бабаєв. Начальник міського управління житлово-комунального господарства Сергій Ярош уточнив журналістам, що цих грошей вистачить на поточний ремонт покриття мосту. Асфальт буде замінений в місцях ушкоджень, — сказав Ярош. Терміни ремонту у міськвиконкомі поки не називають, але головнйи комунальник міста обіцяє, що ремонт буде здійснюватися з мінімальними незручностями для водіїв.

13.03.2013
 Противники Беланівського комбінату святкують маленьку перемогу. Сесія Кременчуцької райради запровадила мораторій на розробку Біланівського родовища. Понад 1,5 години депутати вислуховували всі претензії протестувальників. Пояснення голови Кременчуцької РДА Юрія Нагорного про відправлення питання на чергове «доопрацювання» було перерване криками: «Ганьба!». Наприкінці другої години сесійне засідання таки було відкрито, і депутати більшістю голосів погодилися з головною вимогою пікетувальників – запровадити мораторій на промислову розробку Біланівського родовища принаймні до того моменту, коли спеціально створена робоча група не вивчить всі наслідки. До робочої групи насамперед запросили представників кожної територіальної громади, яких стосується це питання, депутатів усіх рівнів та керівників Кременчуцького району.

13.03.2013
 У Кременчуці 9 березня невідомий чоловік неприродним способом згвалтував 23-річну дівчину. Як повідомляє telegraf.in.ua, інформація про цю подію надійшла в міліцію о четвертій ранку. За офіційними даними облуправління міліції, дівчина поверталася додому з роботи. Невідомий в 3-30 ночі напав на неї в під'їзді багатоповерхівки на Молодіжному, де вона проживає. Він погрожував їй фізичною розправою і гвалтував. Розпочато слідство. Міліція просить кременчужан, яким відомі факти, і які зможуть допомогти розкрити цей злочин, дзвонити по тел. 102. Нагадаємо, в лютому 2013 року правоохоронці затримали кременчуцького маніяка, на рахунку якого шість жертв.

rss