13.05.2011
 В Кременчуці знову угнано дорогий автомобіль. Як повідомили з Кременчуцької ДАІ, у п’ятницю 13 травня близько 10.20 зник автомобіль «Тойота Ленд Крузер Прада», що був припаркований по вулиці Жовтневій неподалік головної пошти. Власниця машини пішла до магазину, а коли повернулася, своєї автівки не знайшла. Автомобіль чорного кольору, державний номер: ВІ 72 00 АО. Усіх, хто бачив автомобіль чи знає про нього якусь інформацію, просять зателефонувати до міліції чи чергової частини ДАІ за номерами: 102 або 77-55-45.

13.05.2011
 В Кременчуці серед продуктів харчування дешевшають хіба що яйця. Після великоднього здорожчання їня ціна знову опустилася до 5,5 грн. за десяток, повідомила начальник міського управління торгівлі Людмила Жорняк. Всі інші продукти харчування або залишаються у попередньому ціновому сегменті, або ж дорожчають. За даними моніторингу, зокрема в нашому місті поступово дорожчає цукор – щоразу на 10-15 коп. Зараз середня ціна за кіло солодкого піску складає 10-10,5 гривень. Але цукор фасований подекуди вартує понад 11 грн.

13.05.2011
 В Дніпрі знайдено тіло чоловіка, який кинувся з Крюківського мосту ще 23 квітня. Тіло знайшли працівники водної міліції учора близько 11-ої години поблизу острова Шарай. З’ясовано, що чоловікові 30 років, він мешкав у Кременчуці по вулиці Пролетарській. Нагадаю, 23 квітня чимало свідків побачили, як він стрибнув з Крюківського мосту у Дніпро, широко розкинувши руки. Самогубця ще певний час тримався на воді і пробував пливсти, але згодом потонув. Його тіло знайшли лише за три тижні. Рятувальники констатують, що це вже третє самогубство на Крюківському мосту у цьому році. Загалом зафіксовано 13 випадків зведення рахунків із життям. Медики кажуть, що в нашому місті спостерігається певна циклічність самогубств. Кожні 11 років їх кількість різко зростає. Востаннє такий сплеск спостерігався якраз 11 років тому у 2000-му році.

13.05.2011
 У суботу на правобережжі Кременчука будуть проблеми з водою. За інформацією з КП «Кременчукводоканал», 14 травня з 0 годин і повністю на добу буде частково знижено тиск в мережах питного водопостачання мікрорайону Раківка. Тобто, перебої з водопостачанням в першу чергу відчують мешканці верхніх поверхів будинків. За словами водоканальців, зниження тиску води пов’язане з виконанням невідкладних ремонтних робіт на мережах питного водопостачання всього правобережжя. З 15 травня тиск в мережах обіцяють відновити до нормативного рівня.

13.05.2011
 Прізвища боржників за землю в Кременчуці можуть з’явитися на біг-бордах. Принаймні таке воліє бачити міський голова Олег Бабаєв. За даними з міського земельного відділу, в Кременчуці чимало проблем у питаннях використання землі. Земельні діяльнки використовуються не за призначенням, передаються в оренду особам, які не мають права здійснювати торгівлю. Деякі підприємці дозволяють собі самовільне захоплення землі. Як розповіла керівник відділу Тетяна Дворова, в одного з підприємців, який має торговий кіоск і сезонне кафе в районі палацу культури «КрАЗ», в документах вказано ділянку у 97 квадратних метрів, а заміри показали, що використовується ледь не втрічі більше землі. Мер виступає за знесення таких об’єктів на підставі рішення прокуратури. Як і раніше, існує цілий список власників, які не бажають плати за землю за новими тарифами. У понеділок міський голова збирає нараду з земельних питань, щоб розв’язати усі вищевказані проблеми.

rss