13.05.2013
 Прокуратура Полтавської області визнала купівлю тролейбусів Кременчуком незаконною. Тролейбуси не відповідають вимогам конкурсної документації, а заводські номери кузовів тролейбусів дійсно були перебиті. Після перевірки документів на тролейбуси, також було встановлено, що на п'ять з них сертифікати відповідності не дійсні, а у двох - взагалі відсутні. В даний момент матеріали перевірки відіслані в Кременчуцьку прокуратуру по нагляду виконанням законності у сфері транспорту. Після цього повинне послідувати прокурорське реагування.

13.05.2013
 У кременчуцькій владі даний факт прокурорського реагування поки не коментують. Як повідомила прес-служба міськвиконкому із посиланням на заступника міського голови із комунальних питань Валерія Медведовського, у міськвиконкомі нині чекають відповідей на свої запити у контролюючі інстанції, зокрема, ще й досі поки не має висновків експертизи інституту Бокаріуса, який вивчав стан закуплених містом тролейбусів. За словами віце-мера Медведовського, як тільки-но будуть отримані документи – міська влада оприлюднить свою офіційну заяву що ситуації із новими тролейбусами.

13.05.2013
 У рамках святкування Дня Європи, в неділю, 19 травня, в Кременчуці буде висаджений Дуб пам'яті на честь жертв катинських злочинів. Про це повідомив президент Асоціації сприяння міжнародному бізнесу і розвитку Андрій Мельник. За його словами, ініційовані активістами громадських організацій висадка Дуба пам'яті на честь нашого земляка Броніслава Урбанського. Броніслав Урбанський - підпоручик Війська Польського, який народився в Кременчуці. Під час катинських подій підпоручик Урбанський був замучений співробітниками НКВД.

13.05.2013
 На в'їздах до Кременчука буде встановлено чотири уклінні хрести. Про це повідомляє «Телеграф» із посиланням на єпископа Кременчуцькогоі Лубенського Миколая. За його словами, установка хрестів є відродженням древнього православного звичаю, за яком благодатна сила Хреста Господнього повинна оберігати водіїв, пасажирів і взагалі жителів міст від уселякої біди. Перший хрест встановлять вже у кінці травня на в'їзді до Кременчука з боку Полтави.

rss