13.06.2012
 Вантажний потяг у Маламівці збив на смерть чоловіка і жінку. Трагедія сталася напередодні близько 18.30 біля зупинної платформи перегону Крюків на Дніпрі – Бурти. Як відзначають в міліції, чоловік і жінка почали переходити залізницю по переходу, де в цей час парною колією рухався вантажний потяг у напрямку ст. Бурти. Люди стояли і чекали, коли він проїде, перебуваючі на рейках непарної колії, по яких з іншого боку вже рухався вантажний потяг у напрямку ст. Крюків на Дніпрі. Машиніст цього потягу подавав звукові сигнали, застосував екстрене гальмування, проте, трагедії уникнути не вдалося. Від удару чоловік і жінка отримали травми, несумісні з життям.

13.06.2012
 Кременчужанка запустила пляшкою з-під молока в припаркований поряд з її будинком LEXUS. Про події, що мали місце 5 червня напередодні повідомили у міському управлінні внутрішніх справ. Як з'ясували правоохоронці, жінка проживає поряд з банком на вулиці Перемоги, і їй не подобається, що машини паркуються біля її будинку. Того дня, перебуваючі на підпитку, жінка вирішила "помститися" і кинула пляшкою з під молока в авто. А також посварилася з охоронцями банку. Авто ж виявилося службовим. Збитки від пошкоджень оцінили у 9 тис грн.. Міліціонери з місця події вилучили записи з камер відеоспостереження. Нині матеріали спрямовані в прокуратуру міста на порушення кримінальної справи за хуліганство. Жінка може загріміти за грати терміном до 5 років.

13.06.2012
 У Кременчуці маршрутників просять підлаштуватися під Євро-2012 — пустити більше транспорту в той час, коли грає українська збірна. Приводом для цього став понеділок, 11 червня - ситуація після завершення матчу між Україною і Швецією. За словами заступника міського голови Володимира Тараторіна, наприклад у імпровізованій фан-зоні на площі Незалежності зібралося близько 3 тис. людей, але їм було проблематично поїхати з центру міста. На час проведення наступних матчів за участю української збірної, що відбудуться 15 і 19 червня, маршрутників попросили скоригувати графік руху та кількість транспорту, щоб вболівальникам було зручно дістатится своїх помешкань.

rss