13.06.2013
 У центрі Кременчука проблем з відключення світла буде менше. Принаймні таке обіцяють в «Полтаваобленерго». Працівники кременчуцької філії «Полтаваобленерго» вже задіяли новий силовий кабель, який проклали від підстанції «Місто» до РП 6. Про це повідомив замдиректора кременчуцького філії Ігор Петрусь. Після введення в дію нового кабелю керівництво філії «Полтаваобленерго» обіцяє, що буде менше аварій на електромережі, а звідси менше відключень.

13.06.2013
 У Кременчуці горе-начальник забувава платити працівникам зарплату протягом майже півроку. Кременчуцькі правоохоронці цього керівника одного з товариств міста вже затримали. Як повідомили у прес-службі міського управління міліції, люди не отримували грошей із листопада по квітень. Як з’ясували правоохоронці, попередня сума боргу сягаєє 100 тисяч гривень. Наразі за фактом відкрите кримінальне провадження за невиплату заробітної плати. Горе-начальнику загрожує покарання від штрафу до позбавлення волі на строк до трьох років з обмеженням займати керівні посади на строк до 3-х років.

13.06.2013
 У Кременчуці заборонили їздити вантажівкам, важчим за 24 тонни. Як повідомляє прес-служба міськвиконкому з посиланням на рішення міськвиконкому, обмеження запроваджено у зв’язку із температурою повітря понад 28 гр. І має на меті попередити руйнацію асфальтового покриття на міських автомагістралях. Контролює виканання заходу ДАІ. Окрім того, за таких температурних показників обмежується рух вантажного транспорту мостовим переходом через Дніпро.

13.06.2013
 І ще одна інформація до уваги автмобілістів. ДАІ проведе тотальне "відпрацювання Кременчука. Протягом червня в Кременчуці та в області проводяться одразу кілька операцій з виявлення порушників Правил дорожнього руху. Зокрема, ретельно виявлятимуть нетверезих водів, дотримання швидкісного режиму та правил під час обгону та перетину перехресть, а також дотримання правил дорожнього руху пішоходами.

rss