13.07.2011
 Крюківський вагонзавод виготовить швидкісні потяги до «Євро-2012». КВБЗ отримав замовлення на два швидкісні поїзди, випуск яких здійснюється за рахунок підприємства, а в майбутньому держава поверне кошти. Нині триває розробка документації і замовлення комплектуючих. У вересні поїзди почнуть збирати, а наприкінці року пройдуть випробування, – розповідає комерційний директор Крюківського вагонзаводу Євген Хворост. За його словами, це перспективний проект. Впровадження швидкісних поїздів на українській залізниці триватиме кілька років, а для реалізації такої програми щороку потрібно буде від 2 до 4 нові потягів. Нові поїзди розвиватимуть швидкість до 160 км/год. За попередніми підрахунками, час у дорозі вдасться скоротити щонайменше на 40%. Євген Хворост каже, що крюківські потяги будуть не гірші за корейські, а навпаки зможуть перевозити більше пасажирів і коштуватимуть дешевше.

13.07.2011
 В Кременчуці молодик обікрав свого колишнього роботодавця. Як повідомили у міському управлінні внутрішніх справ, до них звернувся 53-річний підприємець, яки заявив, що у нього з помешкання викрадено 2 тис. грн. та вироби із золота на суму 90 тис. грн. Справа в тому, що чоловік займався скупкою золота, і чомусь зберігав усе вдома в серванті. Цінності із квартири зникли у період часу, коли господар був на роботі. Більше того, вхідні двері були не пошкоджені та відкриті “рідним” ключем. За словами в.о. начальника кременчуцької міліції Сергія Зюбаненка, слідство встановило, що крадіжку скоїли 27-річний колишній найманець підприємця, що працював у нього водієм та його неповнолітній, проте вже судимий товариш. Колішній водій раніше бував в гостях у работодавця, знав чим можна “поживитися” та навіть, де лежать запасні ключи від квартири, з яких и був зроблений дублікат. Коли хлопців затримали, вони вже встигли витратити майже всі гроші: добряче погуляли у Києві, а золото продали у Полтаві.

13.07.2011
 В Кременчуці затримали серійного автокрадія. 37-річний злодій зі стажем протягом тривалого часу звичайними ножицями вскривав автівкі, переважно витчізняного виробництва, і тягнув звідти не лише автомагнітолі, а й інші цінні речі залішені господарями. Окрім того, що приваблював крадія виключно вітчізняний автопром , у чоловіка було ще кілька “фішек”. Наприклад, на «полювання» він ходив втільки в обідній час, бо за його словами, в обід люди, як правило, найбільш неуважні і впевнені, що “нічого поганого не може статися серед білого дня”. Власники, як правило, залишають автівки просто неба на тривалий час. Традиційним місцем “роботи” обкрадача автівок, був переважно центр міста та Ново-Іванівській ринок.

13.07.2011
 Анастасія і Максим – найпопулярніші імена цього року в Кременчуці. Саме так найчастіше батьки називали своїх народжених в 2011 році діточок. Як повідомляється на сайті міського управління юстиції, трійка популярних жіночих імен виглядає так – Анастасія, Софія і Марія. Хлопчиків найчастіше називали Максим, Данило, Іван. Втім, деякі батьки не хочуть, щоб їхні діти мали звичні імена і реєструють їх з рідкісними. Так в цьому році в Кременчуці народилися дівчатка Златовласта, Юнія, Джульєтта. І хлопчики – Самсон, Марат, Ельдар і Вано.

rss