13.08.2012
 У Кременчуці тепер є тролейбус в стилі эко-арт. На найекологічнішому виді транспорту з'явилися птахи, квіточки, дерева, гори і заклик обирати чистий вид транспорту. Процес «перетворення» проходив на території тролейбусного підприємства. Художники - учасники Кременчуцької літньої екологічної школи, яку організував міський інформаційно-просвітницький центр «Європейський клуб». Учасники школи впевнені, що мешканці міста з цікавістю розглядатимуть еко-тролейбус, а їхні малюнки змусять городян серйозно замислиться над екологічною обстановкою в місті, області, країні. Юні екологи висловили сподівання, що люди, побачивши цей тролейбус, надихнуться його екологічними ідеями та спонукають не шкодитити природі.

13.08.2012
 До дня міста в сквері «Жовтневий» встановлять 30 нових лавочок. Йдеться про ту частину квера, де вже покладена нова плитка. Всього за проектом в сквері лавок повинно бути близько 150. Також почнуться роботи по установці ліхтарів. Нагадаємо, що до дня міста в сквері Жовтневий також на повну має запрацювати свіло-музичний фонтан. Його облаштування обійдеться міському бюджету в 300 тис. Грн. А ось фонтан біля Макдональдсу відремонтують не раніше наступного року. Про таке повідомили у міськвиконкомі. Нині коштів на ремонт водограю немає. Варто нагадати, що 2007 року, коли міськрада дозволила будівництво «Макдональдсу» в Кременчуці, адміністрація закладу швидкого харчування обіцяли взяти на постійне обслуговування цей фонтан. Проте, жодного разу так цього зроблено й не було. Фонтан біля Макдонадсу у Кременчуці не працює вже кілька років і час від часу перетворюється на смітник.

13.08.2012
 У Кременчуці цього року очікують збільшення кількості першачків. Проте сама кількість класів, в яких вони навчатимуться, залишиться на рівні торішньої, повідомили у міському управлінні освіти. За словами головного спеціаліста міського управління освіти Світлани Олексієнко, планується цього навчального року набрати до 72 класів міських шкіл понад 2 тис 100 учнів. Для порівняння минулого року у Кременчуці було теж 72 перші класи, в яких навчались на 150 дітей менше. Цьогоріч у міському управлінні не ведуть статистику прийому першокласників по кожній школі, як це було раніше. Проте вже відомо, що з цього навчального року побільшає перших класів, які працюватимуть безпосередньо у школах.

13.08.2012
 Кременчук став десятим у рейтингу найбагатших міст України. Журнал «Фокус» оприлюднив топ-20 найбагатших міст України. Найзаможнішим виявився Донецьк. За ним ідуть Київ, Харків, Херсон, а замикає п’ятірку міст-багатіїв Львів. Кременчук розташувався на 10-му місці. Полтава не ввійшла навіть у двадцятку. А сусідній Комсомольськ лідирує як місто, у якому найнижчий рівень безробіття. Під час розрахунку рейтингу до уваги бралися наступні фактори: рівень забезпеченості економічно активного населення, середня заробітна плата, витрати міського бюджету на одного мешканця, рівень зайнятості та безробіття, рівень ділової активності, розвиток торговельно-розважальної інфраструктури, житловий фонд міста, враховуючи житло, побудоване за останній рік.

rss